Вы здесь

Зеленського хочуть позбутися: на Банковій пригорає, з переляку забули про Юлю

Проти гумориста Студії «Квартал 95» та кандидата у президенти України Володимира Зеленського вже запустили «анти-кампанію». І роблять це у стилі колишньої влади – агітацією на місцях, у невеликих селищах та районних центрах.

Відповідний зразок нещодавно опинився в руках відомого українського юриста Михайла Шнайдера. Звичайна на перший погляд газета, для середньої ланки. Тільки от матеріал там явно нагадує про «нещирі наміри», запевняє експерт:

«Просто фантастика. Ось таке «диво» прислали з Чернігова. Чорнуху на Зеленського, вже почали розміщувати в місцевих газетах. Останній раз, я таке бачив років 20 тому, за часів Кучми. Тоді «газетний компромат» в перемішку з адмінресурсом, творив справжні дива. Ну а зараз це виглядає просто смішно. На Банковій дійсно знатно пригорає. Технологи Петра Олексійовича з переляку забули про Юлію Володимирівну і переключилися на Володю. Вони реально його боятися. І відверто кажучи, небезпідставно. Зеленський сильний як ніколи», — додав Шнайдер.

Слід відзначити, що зовсім нещодавно Зеленський звернувся до українців із проханням допомогти йому скласти передвиборчу програму. Чітких планів у нього поки що немає, але є перші здогади, що слід зробити у випадку перемоги.

Приміром, він має намір завершити люстрацію, котра закінчилася так і не розпочавшись, бо більшість чиновників «старого калібру» лишилися на своїх місцях, посприяти закінченню війни на Донбасі та переглянути соціальні стандарти і прибутки населення.

Джерело:«Знай.ua»


Рекомендуем: