Вы здесь

Зеленського благають гнати Супрун подалі від медицини: з такими реформами можна «склеїти ласти»

Реформи Супрун поставили хворих на межу виживання

Медицина в Україні вже тривалий час перманентно залишає бажати кращого. Скандали з станом лікарень, кваліфікацією лікарів і ставленням до звичайним пацієнтам не вщухають ніколи і з в. о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун це регулярно питається. У відповідь на це, міністр «засинає» українців наслідками своєї диво-реформи.

Ось цими «наслідками» вирішив поділиться український юрист і блоегр Михайло Шнайдер, які виявився просто обурений тими умовами, в яких прирікають лікуватися українців. Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«У мене просто немає слів. Я ніколи не міг уявити, що таке в принципі можливо. Це оголошення висить у відділенні, де лежать важко хворі люди, з онкологією. А тепер увага: 
— на стаціонарне лікування та обстеження одного хворого, виділяється 7 гривень 36 копійок на день.
— на харчування одного хворого, виділяється 7 гривень 84 копійки на день.
Ви тільки вдумайтеся в ці страшні цифри. Хіба на ці жалюгідні копійки, можна лікувати і годувати? Невже саме так, виглядає та сама знаменита медична реформа? Ні, хлопці. Так далі жити, вже просто неможливо. Необхідно кардинально змінювати все. Чим швидше, тим краще. І я щиро сподіваюся, що у Володимира Зеленського, таку ж думку.» — поділився Шнайдер.

В коментарях стали відзначатися українці:

«Гнати в шию цю», «Не розумію людей, які захищають цю панночку. Кому подобається така реформа? Я таких тільки в фб зустрічала. Кого знаю особисто, всі незадоволені», «якби у цієї баришни виявили онкологію,то вона б не лікувалася в Україні,як я,а за кордоном. І гроші у неї знайшлися б,не економила на всьому,щоб лікуватися.», «При ній краще не стало, а гірше і також нам не треба», «Посадити її довічно і на цю суму годувати.», «Згоден з людьми! Треба погодувати доктора Смерть на такі гроші! Через скільки з*ка ласти сплете?», «Хворі нехай багато не їдять».

Джерело: https://znaj.ua/


Рекомендуем: