Вы здесь

Зеленський запустив флешмоб із посланням для «зрадофілів». Відео

Президент України Володимир Зеленський запустив 16 листопада флешмоб відеопривітань, присвячених 75-річчю ЮНЕСКО.

Відповідний ролик опубліковано в Telegram Офісу президента. Для «любителів вишукувати зраду» він пояснив, що відео з його промовою було записане до хвороби.

Зеленський наголосив, що, захищаючи свою свободу, Україна високо цінує і підтримує місію ЮНЕСКО.

«Саме тому сьогодні спільно з Національною комісією у справах ЮНЕСКО я запускаю міжнародний флешмоб відеопривітань із нагоди 75-річчя організації», – зауважив глава держави.

«Для любителів вишукувати зраду – цей ролик ми записали за кілька днів до того, як я отримав позитивний тест на коронавірус», – додав Зеленський.

У своїй промові президент зазначив, що ЮНЕСКО з’явилася одразу після завершення найбільш нищівної війни в історії людства, а її засновники були переконані, що «в свідомості людей потрібно було вкорінювати ідею захисту миру».

«Ми, українці, добре розуміємо мудрість цих слів зі Статуту ЮНЕСКО. Ми мали величезні втрати в тій війні. І зараз захищаємо нашу свободу», – сказав Зеленський.

Нагадаємо, що ЮНЕСКО 16 листопада відзначає сьогодні своє 75-річчя. Установу ООН із питань освіти, науки і культури було створено під час Лондонської конференції 1945 року.

Джерело


Рекомендуем: