Вы здесь

Зеленський шокував українців терміновою заявою: хлопці, не ховайтеся

Відомий український гуморист Володимир Зеленский під час зйомок третьої частини фільму «Слуга народу» записав нове відеозвернення до українців з відповіддю на звинувачення на його адресу щодо реакції на журналістів.

Про це стало відомо завдяки новим відео на сторінці коміка в Instagram.

«Доброго ранку, дорогі друзі! Не подумайте, що я вже кимось став. Я просто перебуваю на зйомках фільму «Слуга народу 3». Перше. Я хочу пояснити ситуацію пов’язану з журналістами програми «Схеми». На мене різко вискочили. Я різко відреагував. Хлопці, наступного разу не ховайтеся. Приходьте. Я відповім на будь-які питання. Прошу вибачення.» — пояснив Зеленський.

Потім актор відповів на звинувачення у веденні бізнесу на території Російської Федерації.

«Друге. Ні я. Ні студія «Квартал 95». Ні кожен з учасників колективу. Ми не працюємо в Росії після того, що вона зробила з Україною. Ми туди не їздимо, ми там не виступаємо, на мене там навіть заведено кримінальну справу через те, що я і компанія «Квартал 95″ допомагали нашій армії фінансами. У нашій компанії дійсно дуже багато різних прав: ми торгуємо з 21 країною за кордоном, ми торгуємо інтелектуальними правами — це наші сценарії, наші ідеї. Гроші від роялті, від продажу цих прав, надходять на різні західні компанії. Звідти ці гроші повертаються в Україну. І саме в Україні ми витрачаємо ці гроші на наших працівників, на виробництво нашого контенту. Ми працюємо тільки в нашій країні. І будемо працювати тільки у нас — в Україні», — докладно розповів Володимир Зеленський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відомий український шоумен, актор, телеведучий і кандидат в президенти Володимир Зеленський розповів, що в грудні 2018 року зустрічався з Петром Порошенком. Під час зустрічі гарант запитав у Зеленського, чи буде він балотуватися на пост глави держави.

Джерело:Знай.uа

Рекомендуем: