Вы здесь

Зеленський розповів про стосунки з Коломойським і Тимошенко: ким я тільки не був

Кандидату у президенти України, гумористу Студії «Квартал 95» Володимиру Зеленському після його камінг-ауту і оголошення політичних амбіцій почали все частіше приписувати зв’язки з тими чи іншими впливовими людьми країни.

Окрім вже традиційного порівняння із колишнім акціонером «ПриватБанку» Ігорем Коломойським додалася ще й лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Нещодавно комік оприлюднив на офіційному ресурсі партії відео, де розповів, чому на його думку більшість помиляється стосовно нього. Зробив це як завжди – не без сарказму.

«Зараз у мережі і навіть на телеканалах про мене багато різної інформації. Ким я тільки не був. За останній тиждень я і «нога Кремля» і волохаті руки Америки, зуби Євросоюзу, я, цілком ймовірно, технічні кучері президента. Просто технічна людина Тимошенко, ну напевно голос Вакарчука скоро з’явиться. І олігархи за мною стоять, вони кажуть, що він багатий після декларації, він сам олігархів і годує. Це все дуже нудно і нецікаво, вони без почуття гумору. Оголошую конкурс на найкращий фейк», — іронізував Зеленський.

Як відомо, нещодавно Зеленський справді оприлюднив першу електронну декларацію, де звітував про всі свої прибутки з 2017 року (і придбану нерухомість у 2014-му). Він запевнив, що немає чого приховувати, тому що всі податки у бюджет сплачує сумлінно, а фінанси отримані за рахунок авторських прав «Кварталу 95» на фільми та зйомки програм.

Підлило масла у вогонь і розслідування стосовно його активів в РФ, але Зеленський одразу після цього оголосив, що вийшов зі складу кіпрської компанії, котра утримувала російські підприємства.

Джерело: «Знай.ua»


Рекомендуем: