Зеленський розповів, хто вмовляє його не йти на другий президентський термін. Відео

Президент України Володимир Зеленський зізнався, що донька Олександра відмовляє його йти на другий президентський термін. Сам він не дає щодо цього однозначної відповіді.

За його словами, все залежатиме від того, чи виконає він обіцяне народу. Про це, а також деякими планами родини глава держави поділився в коментарі програмі “Світське життя” .

“Донька порушує цю тему, вона не хоче, щоб я йшов на другий термін. Як би я не любив свою доньку, але це залежить тільки від рівня того, що ми встигнемо зробити, і тільки від цього”, – запевнив Зеленський.

Він додав, що бажання доньки зрозуміле, адже від його президентства найбільше постраждала саме вона, а також його дружина, батьки.

Зеленський зазначив, що найбільше від його президентства постраждала родина

На запитання, куди збирається вступати 17-річна Олександра, яка наступного року стане випускницею в школі, гарант відповів, що тільки до вишу в Україні. Водночас підкреслив, мовляв, самій дівчині було б зручніше навчатися за кордоном.

Олександрі Зеленській нині 17 років

“Тільки тут (буде навчатися. – Ред.), тому що я президент України, а не іншої держави. Це моє бажання, і в нас є з нею така домовленість. Хоча їй дуже непросто, тому що, якби вона навчалася за кордоном, то могла бути без охорони. Комфортніше десь, але точно в Україні”, – поділився він.

Дівчина хоче вступати на факультет міжнародних відносин і займатися міжнародною економікою. Проте, наголосив тато-президент, знаючи її характер, вона може ще й передумати.

Олександра Зеленська з мамою, першою леді країни Оленою Зеленською

Гарант також відповів, де житиме його родина після закінчення президентства, адже власний будинок вони продали й переїхали у державну резиденцію.

“Ми декілька варіантів знайшли. Зараз питання, як пришвидшити процес, чи купити домівку вже готову, зробити ремонт або землю і нову домівку будувати”, – зазначив Зеленський.

Джерело

Схожі новини