Вы здесь

Зеленський — президент, Полякова — перша леді: світ шоу-бізу захоплює політику в Україні

Популярна українська співачка Оля Полякова може стати першою леді.

Про це пишуть ЗМІ з посиланням на повідомлення про вихід сиквелу «Свінгери 2».

У повідомленні йдеться, що нещодавно в мережі з’явився новий трейлер української комедії Свінгери 2. Як і в першій частині популярного фільму, в сіквелі знялися Оля Полякова, Михайло Кукуюк, В’ячеслав Довженко, Дар’я Астаф’єва, Анна Саліванчук і Олексій Вертинський. Але в продовженні історії з’явилися і нові селебріті-персонажі, які отримали не просто камео, а повноцінні ролі: DZIDZIO (Дзідзьо) і Монро.

У новій частині кінострічки секс-пригоди головного героя відбуваються під час президентської передвиборної кампанії. Автори стрічки обіцяють саркастичне відображення в комедії актуальних реалій України 2019.

Головний герой — бізнесмен Ігор (Михайло Кукуюк) — втратив чоловічу силу, його дружина Ілона (Оля Полякова) готова на все, щоб підняти його потенцію. Діапазон фантазії Ілони безмежний. Від рольових ігор до уроків в секс-гуру. До речі, в цей же секс-гуру, інструктора з тантричного сексу, в Свінгери 2 зіграв одіозний DZIDZIO.

Широкий прокат комедії Свінгери 2 в кінотеатрах почнеться з 1 березня 2019.

Нагадаємо,  як і в першій частині популярного фільму «Свінгери», в сіквелі знялися Оля Полякова, Михайло Кукуюк, В’ячеслав Довженко, Дар’я Астаф’єва, Анна Саліванчук і Олексій Вертинський.

Проте, в новому фільмі є ще парочка зірок.

У фільмі «Свінгери 2» Дзідзьо став секс-гуру, а травесті-діва Монро роль самої себе.

Дзідзьо і Монро, які отримали не просто камео, а повноцінні ролі.

Джерело: Знай.ua

КопироватьAMP код

Рекомендуем: