Вы здесь

Зеленський пояснив, чому замість Порошенка Україну вітав слуга народу

Як комік випередив гаранта

Гуморист Студії «Квартал 95», кандидат в президенти України Володимир Зеленський назвав «технічною помилкою» те, що його новорічне звернення на каналі «1+1» вийшло раніше, ніж привітання чинного гаранта Петра Порошенка.

Як відомо, звернення та оголошення про намір йти в президенти Зеленський записав окремо після зйомок свого шоу 28 грудня в Черкасах, і його потім додали всередину програми.

Зеленський запевнив, що «Квартал 95» передав каналу запис програми. На каналі знали, що там є звернення гумориста, однак яким воно було — побачили лише перед ефіром.

«Але чому такою була довжина всього контенту, і чому президент був трохи пізніше (новорічне привітання Порошенка показали після курантів – ред.) …я думаю, що це технічна помилка. Я нічого не планував, даю слово. Я не можу відповідати за канал. Думаєте, це я вигадав такий прикол, що давайте мене покажемо, а його (Петра Порошенка – ред.) посунемо? Ні, взагалі. Ми не маємо стосунку до президента. Ми робили свою програму», — заявив Зеленський.

Нещодавно гендиректор «1+1 Медіа» Олександр Ткаченко коментував цей інцидент. Він заявляв, що показувати президента під бій курантів — це «радянська традиція».

На Новий рік Зеленський оголосив, що буде брати участь у майбутніх виборах президента України. 8 січня шоумен запропонував виборцям скласти його передвиборчу програму. Він зробив це у стилі Youtube-блогера.

Днями журналісти програми «Схеми» оприлюднили розслідування, у якому йшлося, що Зеленському та його бізнес-партнерам через кіпрську фірму належать три кінокомпанії, які зареєстровані в Росії.

Пізніше Зеленський прокоментував розслідування «Схем» про його кінокомпанії. Він заявив, що Студія «Квартал 95» не працює в Росії. Однак згодом, визнав, що є власником цих компаній та пообіцяв вийти з них.

Відповідно до опитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова (з 19 по 25 грудня 2018 року) шоумен Володимир Зеленський – третій у  передвиборчому рейтингу з показником підтримки 8,8%.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. 

Джерело:  «Знай.ua»

Загрузка...
Loading...

Рекомендуем: