Вы здесь

Зеленський показав, що робитиме в ролі президента: наш останній шанс

Український актор та продюсер студії «Квартал 95» Володимир Зеленський показав фрагмент з серіалу «Слуга народу». В ролику він грає президента та пояснює чиновнику, те як необхідно налагодити порядок в державі. Відеофрагмент Зеленський опублікував на своїй особистій сторінці в Instagram у понеділок, 7 січня. За кілька годин відео набрало понад 150 тисяч вподобань. У коментарі під постом Володимир Зеленський написав: «Я люблю вас, українці». 

Підписники актора, який висунув свою кандатуру на пост президента України, підтримали його рішення. Окрема частина коментарів навпаки ж категорично проти кандидатури артиста на виборах президента.»Вірні слова, в яблучко. Дай Бог їх втілити в реальність. Дніпро, ЗеКоманда, удачі вам хлопці, завжди на вашому боці і чим зможемо допоможемо«, — написав один з підписників в коментарях. «Єдине не хотілося б, щоб обіцянку йти в президенти, було піаром фільму! Боюся навіть думати про це«, — написала Олександра. «Супер! Наша сім’я за команду Зеленського. Вам буде складно, нам буде складно швидше це не буде так швидко, як хочеться, але ми в Вас віримо і Вас підтримуємо«, — додала Ольга.

Разом з тим варто відзначити, що у ніч з 31 грудня на 1 січня артист 95 кварталу Володимир Зеленський у новорічному привітанні повідомив, що буде балотуватися в президенти України. Така заява викликала тисячі позитивних і негативних реакцій.

Джерело: «Знай.ua»

Рекомендуем: