Вы здесь

Зеленський після перемоги влаштує нардепам холодну ванну

Народний депутат розповів, на що кандидат у президенти Володимир Зеленський піде заради виконання обіцянок

Верховна Рада може бути достроково розпущеної — якщо Володимир Зеленський стане президентом.

Про це в коментарі кореспонденту ГолосUA повідомив народний депутат України Юрій Дерев’янко.

Зокрема, нардеп розповів, що український парламент все ж може бути розпущений у разі перемоги на виборах президента Володимира Зеленського, адже всі його передвиборрці обіцянки можуть не втілитись у життя при нинішньому скликанні та відсутності свої політсили.

«ВР має шанс бути достроково розпущеної. Якщо Зеленський стане президентом, то він може це зробити. Люди оцінюють це дуже позитивно. Часу на якісь маневри буде дуже мало. Новий президент повинен був би відразу внести в парламент всі ті невідкладні законопроекти (наприклад, про імпічмент, про скасування депутатської недоторканності)», — заявив депутат.

Крім того нардеп відзначив, що вже найближчим часом певна кількість нардепів почнуть дрейфувати до табору лідера президентської гонки, який відповідно до останніх соцопитувань є беззаперечним переможцем.

«А вже по голосуванню за ці закони буде видно, хто куди переходить, чи підтримують вони ідеї, які повинні бути першочерговими. Також ми будемо бачити, якщо Зеленський запропонує нового генпрокурора і іншого главу СБУ, ми будемо бачити через ці голосування, що вони (депутати — Ред.) Фактично перебігають на його сторону. Для цього не потрібно переходити в якісь міжфракційні об’єднання», — зазначив він.

Джерело: «Знай.ua«

КопироватьAMP код

Рекомендуем: