Вы здесь

Зеленський оцінив шанси на перемогу: я ж клоун, а нас таких 40 мільйонів

«Мріяти не шкідливо. Значить, я нічого шкідливого не роблю» (В.Зеленський)

Кандидат у президенти України, гуморист Володимир Зеленський заявив, що на випадок програшу у першому турі виборів, відмовиться від політики взагалі.

«Чесно вам скажу, це не іграшка — просто піти в політику і потім все кинути посеред дороги. Тому ймовірність висока, що треба виправдати довіру людей. Я подивлюся на результат. Подивимося на реальні цифри. Якщо цифри будуть маленькі, я в житті не продовжу історію в політиці. Я зрозумію, що люди не хочуть бачити таку політичну фігуру. Усе. Це раз. Я повернуся до своєї професії. Це два. І потім ніхто ще не сказав, що буде другий тур. Це три», — зазначив він.

Найперше, що дратує кандидата – порівняння із чинним гарантом, він вважає, що між ними взагалі немає нічого спільно, а от на слово «клоун» на свою адресу взагалі не ображається.

«Я взагалі нічого не роблю як Порошенко. Я нікого не запустив. Ви мені поставили запитання — я вам відповів. Просто 1 квітня — найкраща для мене дата. Для клоуна. Перемогти. Адже я клоун, правда? Нас 40 мільйонів, тоді треба всім ображатися».

Головне завдання команди Зеленського, за його словами, боротьба з корупцією в Україні. Своїм можливості він поки оцінює досить оптимістично:

«Усім поставимо однакові правила. Закон у нас єдиний для всіх, один для всіх. Як на юридичному факультеті мене вчили, так і в житті. Для всіх однакові правила. Немає винятків. Поставимо правила, нехай живуть за правилами. Попросимо Великобританію, поставимо Вищий англійський суд як в Казахстані. Мріяти не шкідливо. Значить, я нічого шкідливого і не роблю».

Джерело: «Знай.ua»

КопироватьAMP код

Рекомендуем: