Вы здесь

Зеленський іде в президенти: Ізраїль оцінив шанси коміка на крісло глави держави

Дослідницький центр Pew Research Center в 2018 році провів дослідження про спад антисемітизму в Україні

Країна в очікуванні майбутніх виборів президента, які відбудуться у кінці березня 2019. Поки що українці не ознайомилися з повним списом кандидатів на крісло глави держави, однак кілька осіб прикували особливу увагу народу. Так, на Новий рік українських комік та телеведучий Володимир Зеленський заявив, що побореться за пост президента на рівні з відомими політика. Які шанси у Зеленського стати керманичем України оцінили в Ізраїлі.

Видання jewishnews випустило статтю, в якій розклали, як то кажуть, по поличках шанси актора «Кварталу 95».

За даними видання успішними єврейськими політиками був британський прем’єр-міністр — Бенджамін Дізраелі і Джеймс Каллаген, президент Франції Ніколя Саркозі, мер Нью-Йорка Майкл Блумберг. Автор зазначив що єврейське коріння не є перешкодою для успішної політичної кар’єри.

Дослідницький центр Pew Research Center в 2018 році провів дослідження про спад антисемітизму в Україні, зазначивши про спад в даній країні і назвав її найлояльнішої до євреїв країною в Східній Європі. З цього даний факт скоріше не може зіграти негативну роль у передвиборній гонці через єврейське коріння у Володимира Зеленського.

За даними Об’єднаної єврейської громади України (ОЄГУ) повідомляється про низький рівень антисемітських інцидентів в суспільстві. Як наголошується в 2018 рік кількість звернень до ОЄОУ з питань антисемітизму склало всього 38 звернень, з яких більшість на тему побутового антисемітизму. Автори звертають увагу на те, що для країни з 45-мільйонним населенням це хороший показник.

Джерело: «Знай.uа»

Рекомендуем: