Вы здесь

«Зеленський буде головнокомандувачем!»: Геращенко розповів, що станеться з незгодними

Політик прокоментував результати першого туру

Відомий український політик, член партії «Народний Фронт» Антон Геращенко прокоментував результати першого туру виборів президента України та поділився власним прогнозом щодо другого, у якому зустрінуться Петро Порошенко та Володимир Зеленський.

Про це він розповів у інтерв’ю для Рoliteka.

На початку розмови нардеп підкреслив, що голосував, як і всі «свідомі громадяни, не за Порошенка».

«У Порошенка було 5 років для того, щоб надійно закріпитися на політичному олімпі та виправдати довіру народу. У 2014 році він роздав купу обіцянок, більшість із яких на сьогодні не виконані. Перш за все це стосується закінчення війни та підвищення зарплат військових та «оздоровлення економіки». Нічого із вищеперерахованого зроблено так і не було», — вважає Геращенко.

Політик прокоментував також імовірні фальсифікації у першому турі з боку штабу Петра Порошенка.

«Порошенко своїми 18% забов’язаний активній передвиборчій кампанії, акцент якої був зроблений на Томос-турі по Україні. Однак не треба забувати і про так звану «сітку»- певна кількість голосів українців була куплена. Агітатори оплачувалися, що суперечить законодавству України», — підкреслив нардеп.

«Порошенко не раз «спекулював» поняттям «головнокомандувач армії», посилаючись на те, що Зеленський «не тягне» на цю роль. Однак хочу вас запевнити — справа не у прізвищах, а в Конституції. Українські офіцери давали присягу народу України, а не президенту,ким би він не був, тому повинні виконувати його накази».

На запитання про те, чи підтримає «Народний Фронт» на чолі із Яценюком, Геращенко відповів, що така можливість буде обговорюватися колегіально.

«Не знаю, за кого голосували Аваков та Яценюк, однак точно знаю, що не за Порошенка», — натякнув нардеп.

Окрім того, Геращенко поділився прогнозом щодо другого туру виборів, у якому «схрестять мечі» Порошенко та Зеленський.

«Єдине, що я можу сьогодні сказати, — ні Тимошенко, ні Гриценко, ні Ляшко не заявлять відкрито про підтримку Зеленського у другому турі. Вони будуть вичікувати», — резюмував політик.

Джерело: Знай.ua


Рекомендуем: