Вы здесь

Зеленський боїться Порошенка — Сюмар

Президент Зеленський боїться лідера опозиції, п’ятого президента України Петра Порошенка, а тому намагається знищити його через політично вмотивовані кримінальні розслідування.

Таку думку висловила депутатка фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар в коментарі телеканалу «Прямий».

«Напевно, це страх політичної конкуренції, в першу чергу. І бажання зачистити як інформаційне, так і політичне поле від тих політиків, які можуть бути ефективними, які можуть рухати Україну у бік інтеграції з Європейським Союзом, і які мають відповідні політичні команди, які можуть змінити ситуацію в країні», – зауважила Вікторія Сюмар.

«Хочеться винищити все опозиційне поле, і в першу чергу лідера опозиції, яким очевидно сьогодні є Петро Порошенко. Саме через це його намагаються зачистити, шляхом політично вмотивованих переслідувань», – наголосила представниця «Європейської Солідарності».

За її словами, заява голови фракції «Слуга народу» Давида Арахамії про причини невдоволення роботою Генерального прокурора Рябошапки лише підтверджують цю тезу.

«Думаю, що це зізнання Арахамії є абсолютно промовистим – коли з одного боку всі кажуть ми не втручаємось у діяльність незалежних правоохоронних органів, але звільняємо Генерального прокурора, бо він відмовляється підписувати абсолютно абсурді підозри», – додала вона.

Джерело: https://gazeta.ua/


Рекомендуем: