Вы здесь

Зеленський більше не хлопчик для биття: Володимир жорстко обірвав розмову з Порошенком

В ефірі програми «Право на владу» несподівано з’явився президент Петро Порошенко.

У четвер, 11 квітня, у програмі «Право на владу» мова йшла про чорний бік виборів — брудні технології, мову ворожнечі, розкол суспільства. В ефірі зачепили найгучніші корупційні скандали, які заглушили вибори, а також про кадрові перетурбації влади.

В судію несподівано завітав Петро Порошенко. Він знав, що в студії буде начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Генпрокуратури Костянтин Кулик та екс-губернатор Одеської області Максим Степанов і розумів, про що піде мова.

Президент зламав сценарій ефіру і завітавши до студії, звернувся до свого опонента Володимира Зеленського і закликав його у студію на дебати просто зараз.

Володимир Зеленський, який фізично перебуває в Парижі, де завтра у нього відбудеться зустріч з президентом Франції Емануелем Макроном, вийшов на зв’язок зі студією по скайпу. Він зазначив, що президент прекрасно знав, де зараз знаходиться Зеленський, оскільки на завтра, 12 квітня, в обох кандидатів  запланована зустріч з Макроном.

Зеленський підтвердив свою присутність на НСК «Олімпійський» 19 квітня і нагадав, що Петро Порошенко прийняв цю пропозицію.

У відповідь на це Петро Порошенко заявив, що не слідкує за пересуваннями Зеленського. Далі обидва кандидати зійшлися у словесному батлі, під час якого Зеленський наполегливо намагався довести до відома Петра Порошенко, що прийде на дебати 19 квітня, а не 14, як того хоче президент.

У двобої переміг Володимир Зеленський, який поставив крапку в питанні про дебати і довів, що він не є і не буде «хлопчиком для биття». І показав Порошенку, що він доріс з Володі до Володимира Олександровича.

Нагадаємо, Порошенко заявив, що за час президентства нічого не знав про корупційні схеми.

Така заява звучить досить дивно в контексті хоча б останнього скандалу в Укроборонпромі. Як відомо, ніхто досі не поніс ніякого покарання, хоча журналістське розслідування рясніло прізвищами і фактами.

Джерело: Знай.ua

Загрузка...
Loading...

Рекомендуем: