Вы здесь

Загроза нацбезпеці Моргенштерн заявив, що прорвався в Україну. Репер показав відео

Скандальний російський репер і блогер Моргенштерн (Алішер Валєєв), якого Служба безпеки Україна внесла до списку осіб, що становлять загрозу національній безпеці, заявив, що в’їхав на територію нашої країни. На підтвердження своїх слів репер показав відео, нібито зняте вже в Україні.

В Insta Stories Моргенштерна появились два ролики. На кадрах першого відео репер разом зі своєю дівчиною Діларою Зінатулліною позують на тлі поля з соняшниками.

«Хха! Медовий місяць триває. Ми в Україні», – радісно говорить Алішер Валєєв, обнімаючи Ділару та демонструючи поле соняхів.

Проте, такі поля з соняхами можна зняти не лише в Україні.

Моргенштерн з Діларою на тлі поля з соняшниками

На іншому відео репер показав, як він їде трасою на автомобілі у супроводі позашляховика, з якого йому рукою махає кремезний приятель Валєєва. Однак, ніяких знаків, які б вказували, що це українська траса, на відео нема.

Моргенштерн показав, як він їде трасою

Інших доказів того, що Моргенштерн знаходиться в Україні, він не представив.

В СБУ не захотіли ні підтвердити, ні заперечити в’їзд репера на територію нашої країни. Про це повідомило видання Babel, яке звернулось в Службу безпеки з відповідним запитом.

Зазначимо, що Моргенштерн планував концерти в Україні на червень 2021 року: 3 червня в Києві, 4 червня – у Харкові, а 6 червня – у Запоріжжі.

Джерело


Рекомендуем: