Вы здесь

З’явився новий рейтинг партій: найкращі шанси зберігають 4 політсили

Якби найближчим часом мали місце вибори до парламенту, найкращі шанси туди потрапити зберігають 4 політичні сили.

Джерело: дослідження, проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 29 липня по 4 серпня 

Деталі: Якби найближчим часом відбувалися вибори до Верховної Ради України, найбільшу підтримку виборців отримала б політична партія «Слуга народу» (за неї готові віддати свій голос 17% усіх опитаних або 27% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме).

За партію «Європейська солідарність»  готові віддати свій голос відповідно 11% і 17% опитаних, за партію «Опозиційна платформа ˗ За життя» – відповідно 11%  і 16%, ВО «Батьківщина»  ˗  відповідно 8% і 11%.

Партію «Сила і честь» підтримують відповідно 4% і 6%, ВО «Свобода»   ˗ відповідно 2% і 3%,   партію «Українська стратегія Гройсмана» ˗ відповідно 2% і 3%, Радикальну партію Олега Ляшка ˗ відповідно 2% і 3%, «Партію Шарія» ˗ відповідно 1% і 2%.

 
 

За партію «Громадянська позиція» виступають відповідно 1% і 1,5%, партію «УДАР Віталія Кличка» підтримують 1% і 1%, партію «Голос» ˗ відповідно 1% і 1%, партію «За майбутнє» ˗ відповідно 1% і 1%, партію «Опозиційний блок» ˗ відповідно 0,5% і 1%,  партію «Наш край» ˗ відповідно 0,5% і 0,5%, партію «Пропозиція» ˗ відповідно 0,4% і 0,3%.

Додатково: Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 29 липня по 4 серпня  2021 року. Методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів соціологи опитали 2019 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками.

Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Джерело


Рекомендуем: