Вы здесь

З ОХОРОНОЮ, КАВОЮ В РУКАХ ТА СЕЛФІ: ЯК ЗЕЛЕНСЬКИЙ СКУПЛЯВСЯ В СУПЕРМАРКЕТІ НА ДОНБАСІ

У рамках робочої поїздки Зеленський заїхав до магазину.

Президент Володимир Зеленський, який 6 серпня перебуває із робочим візом на Донеччині, зайшов до місцевого супермаркета у Бахмуті. 

Про це повідомила речниця президента Юлія Мендель, поширивши відповідне відео.

За словами Мендель, Зеленський зайшов до магазину, щоб придбати собі каву і солодощі. Після того, як він розрахувався на касі, президент декілька хвилин спілкувався з місцевими мешканцями та зробив селфі з ними.

На відео видно, що глава держави перебував у магазині із охоронцями, які супроводжували його від каси до виходу з приміщення.

У своєму Facebook Володимир Зеленський уточнив, що у крамницю заїхав він без попередження і був приємно здивований тим, що покупці і персонал дотримуються масочного режиму, оскільки, зі слів президента, розуміють «коронавірусну небезпеку». 

«Місцеві мешканці тут ходять у масках – без попереджень і нагадувань. Майже всі. Тому що все прекрасно розуміють і бережуть себе. Знімали їх лише, щоб сфотографуватися. А так повсюди видно, що люди розуміють небезпеки, породжені коронавірусною пандемією. Це свідчить про велику відповідальність і соціальну культуру Донеччини. Вдячний за це кожному українцю. І ще. Щойно зникає «політичне підґрунтя» для спекуляцій, одразу все стає на свої місця. Тому я спокійний за наше дуже доросле та зріле суспільство», — написав глава держави.

Джерело


Рекомендуем: