Вы здесь

Якщо Оля Полякова об’єднається з ОПЗЖ, то ще й депутаткою стане. Може навіть цілою міністеркою, — політтехнолог Голобуцький

«Це — Кіркоров і Оля Полякова, ціла майже голова української політичної партії, обслуговують російський «День національної єдності» в Дубаї (так, в Москві холодно, мокро і бридко незалежно від погоди, в Дубаї не до порівняння краще)», — пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук», передають Патріоти України, та продовжує:»Тобто, українська співачка вітає державу-агресора з державним святом, котре серед іншого передбачає в перспективі і ліквідацію України через чергове «возз’єднання». І я перевіряв щойно — Полякової досі немає на «Миротворці».

Те, що Полякової немає і серед осіб, щодо яких зроблено подання до СБУ, можна не перевіряти — СБУ в нас таким не цікавиться. А завтра та ж Полякова таки зареєструє партію і спокійно піде на парламентські вибори — голяка пропагувати «дружбу мєжду народамі». І навіть отримає свою частку електорату, нехай і невелику. Якщо об’єднається з ОПЗЖ, то ще й депутаткою стане. Може навіть цілою міністеркою. Або хтось, може, все ж зупинить її гордий політ прямо зараз. Нехай і далі заробляє хоч в Дубаї, хоч в Москві — але не в Україні».


Рекомендуем: