Вы здесь

Які зміни чекають на Київ у 2019 році

У мережі склали список змін, які чекають на Київ у 2019 році.

Зокрема, 2019-го стартує будівництво метро на Виноградар вартістю 6 млрд грн. Побудують станції Мостицьку та Проспект Правди та відгалуження у бік станції Виноградар, пише The Village Україна.

Наприкінці червня відкриють оновлену станцію метро Святошин. На реконструкцію чекає і фунікулер: замість старих вагонів встановлять новий прозорий фунікулер австрійської фірми Doppelmayr Garaventa. Також навесні стартує знесення «втомленого» Шулявського шляхопроводу, який триватиме 3 місяці. Нову розв’язку будуватимуть 17 місяців. Загальна вартість будівництва — 830 млн грн. Окрім цього, до кінця року планують звести пішохідний міст, що з’єднає Володимирську гірку та Арку дружби народів. Серед обіцянок у транспортній сфері – запуск єдиного електронного квитка для проїзду в громадському транспорті.

Ще в Києві з’являться інспектори з паркування, які фотографуватимуть запарковані автівки і штрафуватимуть порушників. Кияни оплачуватимуть паркування із прив’язкою до державного номерного знака через СМС, спеціальні програми, паркомат або через придбання талона. Співробітники КП «Київтранспарксервіс» більше не надаватимуть жодних послуг.

У 2019-ому хочуть створити музей науки в будівлі Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації («Тарілці»). Також заплановані відкриття нових торговельних центрів: Ocean Mall (метро Либідська), Retroville (Виноградар), River Mall (метро Осокорки) і Blockbuster Mall (метро Почайна).


Рекомендуем: