Вы здесь

Як виглядає подружка Андрія Богдана: дівчина сірого кардинала України затьмарить Олену Зеленську

Голова ОП Богдан зустрічається зі справжньою красунею

Дівчина голови Офісу президента Андрія Богдана Анастасія Слична розповіла про їхні стосунки. Передає «Страна«.

Як відомо, 42-річний Богдан півроку тому розлучився з дружиною Ольгою, від якої у нього залишилося четверо доньок. За словами Анастасії, серйозні стосунки у них зав’язалися в кінці минулого року.

«З Андрієм ми знайомі давно, нас пов’язувала спільна компанія. Ми часто перетиналися на спільних заходах, вечірках і вечерях. Андрій дуже розумний, порядний, цілеспрямований чоловік, я поділяю його життєві принципи та цінності, до речі, він володіє унікальним почуттям гумору. Більш близько спілкуватися ми почали наприкінці минулого року. Андрій прийшов до мене на день народження, і вкрав моє серце», — розповідає дівчина.

Анастасія зізналася, що вже знайома з батьками політика, але поки що тримає в таємниці, чи буде у найближчому майбутньому весілля.

«Щодо глибини наших стосунків і планів у майбутньому — на даному етапі ми не розголошуємо, але обіцяю, що ви перші про все дізнаєтеся», — заявила вона.

Дівчина Андрія Богдана — колишній кінопродюсер. На даний момент вона є співзасновницею інтернет-платформи дизайнерської біжутерії Jewellery BAZAR і співвласницею бренду купальників і нижньої білизни La Мага. 

Джерело: https://znaj.ua/

Загрузка...
Loading...

Рекомендуем: