Вы здесь

Як розпізнати коронавірус: Три перших ознаки

Експерти визначили три перших ознаки, які зазвичай помітні у хворого і за якими можна визначити про зараження коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

  • Перша ознака COVID-19

Біль в горлі вважається одним з перших симптомів COVID-19. Саме цей первинний симптом коронавіруса відрізняє його від звичного грипу, який завжди починається з різкого підвищення температури і ломоти в суглобах. Відзначається, що біль в горлі турбує людини перші 3-4 дні при зараженні. Потім симптоми посилюються, людина може прийняти це за бронхіт.

  • Друга ознака COVID-19

Утруднене дихання і задишка.

  • Третя ознака COVID-19

При зараженні небезпечним китайським коронавірусом третім симптом виділяють сухий кашель у людини.Небезпека зараження цим вірусом в тому, що ці симптоми можуть бути згладжені або взагалі бути відсутнім у пацієнта. У дітей вони виражені слабше всього, незважаючи на те, що в сезон застуд діти першими потрапляють під удар в силу слабкості імунітету. У випадку з коронавірусом група ризику по летального результату — це люди у віці 70+.Медики повідомили про те, що близько двох тижнів триває інкубаційний період при коронавірусі. Тобто два тижні вірус може не давати про себе знати, але людина вже хвора і заразна для оточуючих.


Рекомендуем: