Вы здесь

«Я іду»: у Зеленського з’явився послідовник за кордоном

Шоумен заявив, що його підтримує 90% населення країни

Власник скандального телеканалу Barrandov TV в Чехії Яромир Соукуп заявив, що планує балотуватиму у президенти країни. Наступні вибори у Чехії повинні відбутися у 2023 році.

 Про це повідомляє Etcetera.

Шоумен аргументує своє рішення тим, що у нього пристойна репутація і його підтримують 90% населення Чехії.

«Вибори відбудуться у 2023 році. У мене є досить пристойна підтримка, і моє ім’я користується високою репутацією, яке подобається майже 90 відсоткам населення. Тому я спробую, і подивимося, як воно піде «, — заявив Яромир Соукуп.

Яромир заснував власну політичну партію для участі в європейських парламентських виборів. За його словами, партія ставить собі за мету захистити національні інтереси чехів від корумпованих політиків і олігархів.

Варто зазначити, що телеканал Barrandov, яким володіє Яромир Соукуп почав своє мовлення у 2009 році, сітку каналу складають, в основному, передачі для дітей та ностальгічні фільми. З рейтингом в 5% цей канал є 4-м найпопулярнішим в Чехії. 

Нагадаємо, що команда керівника студії «Квартал 95» та кандидата в президенти Володимира Зеленського опублікувала новий відеоролик за мотивами пісні, використаної в шоу «Квартал 95». Відповідне відео опублікували у YouTube.

Відзначається, що текст супроводжується відеорядом, що стосується надзвичайної важливості кожного голосу українців на виборах.

Джерело: «Знай.ua»


Рекомендуем: