Всю авіацію України терміново підняли у небо: назріває запекла битва

Український уряд офіційним розпорядженням затвердив план передислокації військових підрозділів Повітряних Сил Збройних Сил України.

Про це стало відомо завдяки опублікованому документу на сайті Кабінету міністрів України.

За інформацією Кабміну, даним документом урядом зроблено важливий крок щодо забезпечення ефективної протиповітряної оборони України з метою підвищення обороноздатності держави.

В Кабміні додали, що це дозволить розширити бойові можливості Повітряних Сил Збройних Сил України в загальній системі протиповітряної оборони.

Варто нагадати, що Сергія Кривоноса призначено заступником Секретаря РНБО України. Про це Українському мілітарному порталу стало відомо з власних джерел. У найближчі півгодини очікується поява Указу Президента про призначення на офіційному сайті. Цікаво, що Сергій Кривонос раніше був першим заступником Командувача Силами спеціальних операцій ЗСУ.

Нагадаємо також, що заступник командувача Силами спеціальних операцій ЗСУ полковник Сергій Кривонос зняв свою кандидатуру на виборах після зустрічі з Петром Порошенком, яку ініціював президент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Міноборони згадали про безпеку озброєння. Швидше за все, безліч трагедій по всій території країни на військових складах, змусили задуматися і вжити заходів. Так, в Україні до кінця 2019 року планується закінчити будівництво першої черги з 35 захисних залізобетонних обсипних сховищ для зберігання боєприпасів і ракет. Про це стало відомо завдяки заяві начальника Центрального управління безпеки військової служби Збройних Сил України полковника Миколи Швеця.

Джерело:Знай.uа

Схожі новини