“Вовіну тисячу” отримають не всі: Нардепи від “Слуги народу” розповіли про важливий нюанс для тих, хто сподівається на бонус

1000 грн отримають лише ті, хто вакцинуватиметься з 19 грудня. Про це в кулуарах Верховної Ради сказав нардеп від “Слуги народу” Олексій Устенко, повідомляють Патріоти України із посиланням на “Инсайдер UA”.

“Якщо ви вже прищепилися – можете не розраховувати на тисячу й не обирати виставу в театрі або абонемент у спортзал”, – ідеться в повідомленні. Нардеп Олександр Качура повідомив, що скористатися грошима зможуть також пенсіонери й люди, які не мають застосунку “Дія”. Для цього розроблять альтернативний спосіб отримання грошей.

Пізніше з’ясувалось, що “живих” грошей не буде – на Банковій і в кабміні ще не знають , як виконати гучну обіцянку Зе і лише думають як витрясти послугами з “кінотеатрів та спортзалів”.

Президент Володимир Зеленський пообіцяв 1 тис. грн вакцинованим обома дозами від Covid-19. Ці кошти можна буде витратити на придбання абонементів у спортзал, відвідування кінотеатрів, театрів тощо або купити квитки для мандрівок у межах країни, сказав він у звернені.

Схожі новини