Вы здесь

Володимир Остапчук прокоментував смерть директора Будинку вчених, де сталася «голодна туса»

Шоумен був ведучим на цьому заході.

Шоумен Володимир Остапчук прокоментував смерть директора Будинку вчених у Львові Романа Славітича, де сталася «голодна туса».

Як відомо, на цьому заході Остапчук — ведучий шоу «Маска» на телеканалі «Україна»,  був присутнім як ведучий.

На сторінці в Instagram шоумен розмістив такий текст:

«Стрічка принесла жахливу новину, помер Роман Ілліч Славітич, директор львівського Будинку вчених. Реально страшно. Співчуття рідним. Для решти — давайте стишимось і подумаємо про все це кожен наодинці з собою, про легкість, з якою кидаємо каміння в інших», — написав Володимир.

Під цим постом він закрив коментарі, зазначивши, що «ті, хто вміють розуміти – зрозуміють».

Нагадаємо, що днями у Львові зачинили Будинок вчених, де відбулася скандальна еротична вечірка — «голодна блогерська туса» у день жалоби. У День пам’яті жертв Голодоморів відомий блогер-мільйонник Олександр Заліско організував розкішне святкування з елементами еротики у міському Будинку.

На резонансну вечірку прийшло багато українських блогерів, серед присутніх був і Володимир Остапчук, ведучий шоу «Маска» на телеканалі «Україна».

Після всеукраїнського скандалу гості на своїх сторінках у соцмережах почали перепрошувати за «голодну тусу».  Іменинник Олександр Заліско розповів, що влаштував святкування цього дня «через тупість і неуважність». Також він переконує, що і вечірка не мала назви, а те, що зараз розходиться в Мережі «Голодна туса» — це нібито просто висмикнута із контексту фраза.

На блогера склали протокол, а справу передали до суду. Він готується сплатити штраф від 17 тисяч гривень. Окрім цього, чимало відомих компаній після скандалу відмовились від співпраці з блогерами-гостями.

Своєю чергою заступник львівського директора Будинку вчених Василь Мастикаш, який здав будівлю в оренду, заявив, що його обдурили. Так, його запевнили, що святкуватимуть «звичайний день народження». На заході мали бути присутні лише 40 осіб, натомість було понад 100 людей, а вечірка більше нагадувала якусь еротику. Заступник директора зізнався, що й самі вони не врахували роковини Голодомору, адже договір про оренду приміщення підписували ще в жовтні.

В результаті Будинок вчених тимчасово зачинили за порушення карантинних вимог.

Джерело


Рекомендуем: