Вы здесь

«ВИННИК ПОВНІСТЮ ЗЛИЗАНИЙ З МЕНЕ»: ЗІРКА 90-Х ЛЕРІ ВІНН ПРИГОЛОМШИВ ЗАЯВОЮ

Артист заявив, що спілкувався з тими, хто допомагав Виннику з образом.

Зірка 90-х Лері Вінн розповів, куди на піку популярності зник з українського шоу-бізнесу та чому ображений на співака Олега Винника.

Так, Вінн впевнений, що образ Винника повністю списаний з нього. Ба більше, Лері запевняє, що спілкувався з тими, хто продумував імідж виконавця.

«А нічого страшного, що Винник злизаний повністю з мене. При чому навіть не приховуючи цього. Ну, я це знаю, я спілкувався з людьми, які все це робили. Вони говорять: «А що, тобі шкода? Ти все одно, типу, там нічого не робиш». А нічого страшного, що костюмчик, манера – це я, тільки зразка, там, 1998-2000-х», — сказав Лері у програмі «Життя відомих людей».

Артист говорить, що навіть може написати пісню для них із Винником на цю тему.

«Пам’ятаєте, цей мем ходив: «Куди подівся Лері Вінн? І звідки взявся Олег Винник?». Я кажу, з цього приводу можу навіть пісню написати для дуету».

Та насправді Лері Вінн жартує, оскільки штурмувати шоу-бізнес вдруге навряд чи буде. Глядацької прихильності співаку не бракувало, проте артист згадує постійну дискримінацію.

«Я був «недоефірений». «Гаряча десятка РТР». Перше місце – Лері Вінн. Четверте місце – Філіп Кіркоров. Вона виходила у суботу вранці. А у неділю вранці на одному з українських каналів. Але в російській версії йде вона на першому місці Лері Вінн, а в українській версії вона йде – на першому місці Ані Лорак», — прокоментував виконавець.

Однак музикант ніколи не зчиняв скандалів, а просто продовжував писати свою музику. Аж поки раптово не зник із шоу-бізнесових радарів.

«Є момент, коли я абсолютно свідомо  зрозумів, що надихався повітрям шоу-бізнесу.І просто відійшов і присів на лавку», — сказав Лері.

«Лавкою», на яку присів тоді співак, виявилася власна івент-агенція. Зараз колись головний романтик вітчизняної сцени продовжує писати пісні для інших артистів і зізнається, чи не вперше в житті нікуди не квапиться.

Джерело


Рекомендуем: