Відпочити біля моря в Україні можна всього за 100 грн на добу. Топ-4 дуже бюджетних курортів

Багато українців замість дорогого відпочинку в Туреччині чи Одесі воліють заощадити у відпустці. І це не проблема, адже в Україні є чимало більш дешевих варіантів житла та інших послуг на берегах Чорного чи Азовського морів.

Так, навіть у липні можна відшукати кімнати для ночівлі за ціною від 70 до 100 грн з людини. Зазвичай це бувають апартаменти з радянським інтер’єром без будь-яких комфортних побутових умов.

Детальніше про варіанти бюджетного відпочинку в Україні читайте в матеріалі OBOZREVATEL.Арабатська стрілка. Є варіанти до 100 грн за ніч

Житло для найдешевшого відпочинку біля моря можна відшукати на Арабатській стрілці, де є кемпінги, дерев’яні будиночки-бунгало та навіть намети.

Відпочинок у наметах на Арабатській стрілці обійдеться всього в 50-60 грн з людини, якщо встановлювати її на обладнаній для цього базі.

Відпочинок у наметі

Якщо ж це автокемпінг, то вартість складе 200 грн з компанії. Зазвичай у цю ціну входить літній душ, іноді можна відшукати кемпінг навіть зі спільним душем, де є гаряча вода. Також облаштований спільний туалет, пляж, стоянка для авто.

За 80-100 грн з людини можна винайняти житло в приватному секторі або в бунгало. Останні являють собою дерев’яні будиночки на дві-три кімнати, душ і туалет на вулиці, спільна кухня або в будиночку, або одна на все бунгало. Холодильник може бути в кімнаті або один на кілька кімнат.

За 80-100 грн можна ночувати в бунгало

Звичайно, можна і зовсім нічого не платити за “дах над головою”, якщо вирушити в подорож із власним наметом. Тоді його треба буде встановлювати далеко від населених пунктів і баз відпочинку. Щоправда, доведеться ходити в найближче селище по воду.

Але є і свої мінуси відпочинку на Арабатській стрілці. Це і пекуче сонце та складнощі пошуку дерев для тіні, і медузи, які можуть вжалити вас у морі недалеко від берега. Ще там водяться змії, зокрема й отруйні.Залізний Порт. Від 90 грн за ніч

Відпочити недорого можна і в інших куточках Херсонської області. Одним із популярних місць там є Залізний Порт, де можна переночувати всього за 90 грн.

Звичайно, це буде не готель, а приватний будинок. Багато місцевих жителів на своїх територіях обладнують прибудови, в яких здають невеликі кімнати на 2-6 осіб. Деякі навіть пропонують помитися (щоправда, на вулиці) і запевняють, що є Wi-Fi. Кімнати можуть бути без вікон, зате в дворі є мангал і альтанка.

За 90 грн можна отримати вентилятор замість кондиціонера
Відпочити біля моря в Україні можна всього за 100 грн на добу. Топ-4 дуже бюджетних курортів

До моря доведеться йти хвилин 20-30, але дорогою обов’язково трапиться базар, де можна буде купити свіжі овочі та фрукти.

Наприклад, зараз на вулиці 1 Травня здаються кімнати по 90 грн з людини. Душ і туалет спільні, на кілька кімнат. Усередині – старенькі ліжка й дивани, килими на стіні. На спільній кухні є холодильник, а телевізор – в альтанці.

Спільна кухня
Скромно й дешево

Щоправда, пляжі в Залізному Порту могли б бути кращими. Там не завжди добре прибирають і не завжди підвозять чистий пісок.Лазурне. Від 70 грн з людини

Дешево відпочити можна і в Лазурному – на ще одному курорті Херсонщини можна відшукати кімнати, які здають за 70-90 грн на добу з людини. Це, зрозуміло, теж приватний сектор.

Рукомийники та кухня – у дворі на свіжому повітрі. Зі зручностей: літній душ, де вода нагрівається сонячним теплом, а туалет один на кілька кімнат. Господарі обіцяють Wi-Fi, телевізор в альтанці й мангал.

З меблів у кімнатках – ліжка або дивани, є вішалка для одягу, тумбочка.

Рукомийники на вулиці
Відпочити біля моря в Україні можна всього за 100 грн на добу. Топ-4 дуже бюджетних курортів
Спільний туалет
Чисто й скромно

Бердянськ. Від 70 до 100 грн за добу

Дешевий варіант для відпочинку біля Азовського моря можна знайти в Бердянську в Запорізькій області.

Наприклад, у районі під назвою Колонія здають кімнати в приватному секторі за 70 грн з людини. Душ, туалет, кухня – все в дворі. У маленькій кімнатці лише два ліжка. Зате дорога до моря забирає всього п’ять хвилин.

Умивальники на вулицях
Затишна кімната
Кухня на свіжому повітрі
У Бердянську місце коштує 70 грн

За 80-100 грн з людини здають кімнати і в інших районах Бердянська. Душ, туалет, кухня з холодильником – усе в дворі. Кімнатки маленькі, ліжка теж невеликі. Але для бюджетного відпочинку стерпно.

Таким чином, якщо постаратися і сильно економити, то дві людини можуть прожити біля моря цілий тиждень всього за 1 000 – 1 400. Решту витрат на дорогу, розваги та додаткові послуги потрібно рахувати окремо, але й там можна знайти варіанти для економії.

Джерело

Схожі новини