Вы здесь

ВІДОМИЙ БЕЛЬГІЙСЬКИЙ БІЗНЕСМЕН СТВЕРДЖУЄ, ЩО СТАВ ЖЕРТВОЮ ШЛЮБНОЇ АФЕРИСТКИ З УКРАЇНИ

Півтора року стосунків обійшлися бізнесмену майже у чверть мільйона євро. 

Бізнесмен з Бельгії стверджує, що став жертвою шлюбної аферистки. Вона представлялась вихователькою у дитячому садочку і жалілась на чоловіка-алкоголіка, а за це просила у європейця гроші.

Стосунки завершились неочікувано — в лісі і з пістолетом біля скроні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

Фредерік Делфос — 52-річний бельгієць. Відомий в світі парфумер. Його композиціями користуються європейські та голлівудські зірки. Він двічі розлучений, шукати наречену в Україні порадили друзі.

«Вона представилась вихователькою в дитячому садочку. Сказала, що виховує семирічного сина. І що розлучена, тому що її чоловік був алкоголіком», — говорить Фредерік.

Він згадує, як познайомився з жінкою в інтернеті. Півтора року стосунків обійшлися Фредерікові майже у чверть мільйона євро. 

«Віолетта, 30 років. Дуже красива. Шукає серйозних стосунків. Мене це зачепило», — поділився він.

За два тижні після знайомства він вирішив приїхати, а вона вперше попросила гроші — на сукню для першого побачення.

«Наші смаки збіглися. Їй трохи не вистачало: «Любий, сукня коштує 150 євро, а у мене є лише 100. Можна в тебе позичити 50?». Я подумав: нічого собі, яка відверта жінка», — розповідає бельгієць.

Стосунки тривали півтора року. Він возив її світом: Париж, Катар, Дубаї. Після чергової подорожі вона сказала, що втратила роботу і немає чим платити за житло. 

«Я сказав: «Окей, я буду платити… Одна тисяча євро щомісяця. Мені треба було перевіряти все, а я довіряв їй, тому що психологічно все дуже продумано», — зазначив Фредерік.

Вона познайомила його зі своїми батьками в Кишиневі. Він возив її до своєї мами в Брюссель. Там і освідчився. Вона погодилася — з однією умовою. 

«Каже, що їй потрібні якісь гарантії: «Чи не міг би ти придбати мені квартиру? Це буде наша квартира», — розповів бельгієць.

Задаток за квартиру на Печерську — 70 тисяч євро — чоловік привіз у січні. Ще сто тридцять мав привезти в березні, але через карантин зміг лише в середині літа. 

«Вона сказала, що квартири в Києві дуже дорогі і продаються тільки за готівку. Тож я привіз готівку», — зауважив Фредерік.

Із аеропорту вона повезла його у заміський клуб. Взяла з собою сина, а він — валізу із грошима. Поки вона із дитиною засмагала, він працював у номері. Вона лишила свій мобільний — і він не втримався. 

«Поганий сюрприз: їй пишуть чоловіки з усієї Європи. А вона просить купити квартиру в Іспанії, в Каннах, Італії. Вона переписується із ріелтером. Каже, що має 120 тис. євро на квартиру в італійському Ріміні», — говорить чоловік.

Коли вона повернулася — була сварка, а потім — інцидент в лісі, коли незнайомець, що представився чоловіком Віолетти, погрожував Фредерікові пістолетом. Бельгієць написав заяву в поліцію, де вказав, що загалом віддав жінці 213 тисяч євро, і поїхав додому. Віолета на зв’язок із ним більше не виходила.

Журналісти ТСН знайшли квартиру Віолетти — майже сто квадратів в спальному районі. На оренду цієї квартири вона щомісяця брала у бельгійця тисячу євро. Консьєржки одразу впізнають жінку за фото. Бельгійця вони тут не бачили, але знають чоловіка і сина мешканки. 

«Такий чоловік хороший. Машину нову купив нещодавно», — говорить консьєржка.

Відкрити журналістам двері дівчина відмовилася, однак поспілкувалася телефоном. У Віолетти своє бачення конфлікту з Фредеріком.  

«Чоловік взагалі несамовитий і неадекватній. Ясна річ, що за нього заміж я не збиралася. І тому він якісь складає історії», — говорить 

Щойно розмова заходить про гроші і про інцидент у лісі — дівчина відключається.

За заявою Фредеріка Дельфора українська поліція відкрила кілька проваджень. Адвокат бельгійця готує також цивільний позов. 
 
«Ми вбачаємо кілька злочинів — і шахрайство, і пограбування, можуть бути і інші дії.  Це фактично діяла група осіб», — говорить адвокат.

Фредерік тим часом хоче за мотивами своїх українських пригод зняти кіно. Вже навіть пише сценарій. Ролі хоче запросити голлівудським акторам, що користуються його парфумерією. А головну — Володимирові Зеленському, бо вважає — вони з ним схожі.

Джерело


Рекомендуем: