Відомі блогери влаштували еротичну вечірку в День пам’яті жертв Голодоморів. Фото

Відомі українські блогери-мільйонники потрапили в гучний скандал, влаштувавши еротичну вечірку у Львові в День пам’яті жертв Голодоморів, що припадає на четверту суботу листопада. Вони зібралися на святкування дня народження чернівецької Instagram-зірки Олександра Заліска. На вечірці засвітилися такі лідери думок, як Саша Бо, Наталі Литвин, Таня Самбурська та інші.

Урочистість відбулася в львівському Будинку вчених 27 листопада, де десятки популярних акторів, блогерів та інших зірок зібралися, щоб привітати іменинника з 29-річчям. Відео та фотографіями з святкування запрошені ділилися на своїх сторінках в Instagram (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Відомі зірки зібралися на дні народженні Олександра

Відео дня

Блогери святкували в траурний день

Підписники розкритикували блогерів за недоречне святкування в день, коли українці згадують тих, хто помирав голодною смертю. Проте жоден з учасників еротичної вечірки не вибачився та не видалив святкові фото і відео.

Блогери відсвяткували день народження Заліско

Сам Олександр пояснив, що не обирав, коли йому народжуватись, тому не повинен був переносити урочистість.

“Відсвяткувати своє 29-річчя вийшло гучно. Наскільки гучно, що всі раптово стали супер правильними і блогери винні у всіх проблемах світу. Я народився 27 листопада! Я не вибирав цей день. Він вибрав мене! І я не дозволю комусь псувати мій настрій! Святкую так, як захочеться мені”, – заявив іменинник.

Гучне святкування викликало скандал
На святі був персонал в еротичних костюмах
Відомі блогери влаштували вечірку і нарвалися на критику

На вечірці були присутні відомі в соціальних мережах особистості, які у відвертому вбранні брали участь в еротичних конкурсах та фотографувалися з персоналом в тематичному вбранні.

Ведучим на святі в стилі Show bar був Володимир Остапчук, який розважав гостей еротичними конкурсами та вульгарними жартами.

На святкуванні проводили еротичні конкурси
Відомі зірки влаштували недоречне свято

Нагадаємо, що День пам’яті жертв голодоморів — щорічна національна пам’ятна подія в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння й ставлять символічні горщики з зерном і свічки до пам’ятників жертвам.

Олекcандр Заліско на своєму дні народженні

Коротко про зірку:

Олександр Заліско – Instagram-блогер з міста Чернівці. Відомий своїми комедійними скетчами. Його блог нараховує більше мільйона підписників.

Джерело

Схожі новини