Від українців приховують правду? З’явилися скандальні дані про статистику по коронавірусу в Україні

В Україні розгорається скандал через можливе приховування Міністерством охорони здоров’я даних за кількістю інфікованих коронавірусом. Відповідні цифри, які підтверджують цей факт, опубліковано в Telegram-каналі “БЛИСКАВКА КОРОНАВІРУС | КОРОНАВИРУС”, передають Патріоти України.

Київ

За даними Міністерства охорони здоров’я на ранок вівторка, 7 квітня, зафіксовано 253 підтверджених випадків зараження коронавірусом, а за інформацією КМДА – 279. Різниця – +26.

За останню добу захворіли: три жінки від 34 до 41 року, чотири дитини, двом з них 3 роки і по одному 5 і 6 років, п’ять чоловіків від 31 до 67 років. Спочатку пандемії в місті від COVID-19 померли 5 чоловік.

Київська область

Станом на ранок вівторка, 7 квітня, офіційно підтверджено захворювання коронавірусом у 97 осіб. Найбільше інфікованих в Обухівському районі. Тут налічується 31 заражений коронавірусом. З них – шестеро дітей. З початку пандемії на території області від COVID-19 померли 5 чоловік.

Черкаська область

МОЗ стверджує про 62 хворих і нуль нових випадків за добу. У свою чергу, за даними Черкаської обласної державної адміністрації – 77 лабораторно підтверджених інфікованих. У підсумку, МОЗ не дорахував 15 підтверджених випадків інфікування вірусом.

В області за кількістю випадків зараження лідирують Черкаси. Тут налічується 16 заражених. Причому, двом жителям області вдалося видужати, одна людина, поломник з США, померла.

Закарпатська область

На Закарпатті станом на 10 годину вівторка, 7 квітня, коронавірус підтверджено у 38 жителів, причому данні, що озвучено МОЗ та облдержадміністрацією збігаються.

До того ж, за даними управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради, у одного лікаря і медичної сестри пульмонологічного відділення Ужгородської міської клінічної лікарні підтверджено коронавірус. З початку пандемії в області померли двоє людей із загальної кількості заражених.

Волинська область

Дані місцевої влади збігаються з даними МОЗ. За станом на 9 ранку вівторка, 7 квітня, на Волині зареєстровано 34 випадки COVID-19 лабораторно підтверджених методом ПЛР.

Дніпропетровська область

За даними Міністерства охорони здоров’я, в області налічується 15 інфікованих коронавірусом, а за даними ОДА – 26. Тобто офіційно кількість реальних заражених COVID-19 в області більше на 11 чоловік.

Житомирська область

У МОЗ заявили про 11 інфікованих коронавірусом, а місцева влада – про 14. Різниця: +3 на користь ОДА.

Станом на 9 ранку вівторка, 7 квітня, в області за кількістю інфікованих лідирують Бердичівський і Малинський райони, де зафіксовано по 4 випадки зараження.

Рівненська область

Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує: станом на ранок вівторка, 7 квітня, в Рівненській області 43 підтверджених випадків COVID-19, з них 6 летальних. За даними Міністерства охорони здоров’я – 40 випадків.

Так, за минулу добу зареєстровано 3 нових випадки COVID-19. Це жінки з Рівненського та Гощанського районів та Рівного. Крім того, за даними на понеділок, 6 квітня, в Рівненській міській лікарні померла жінка.

Запорізька область

За оперативною інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України на ранок вівторка, 7 квітня, в Запорізькій області зареєстровано 44 лабораторно підтверджених випадки захворювання COVID-19. За даними Міністерства охорони здоров’я – 41 випадок.

За останню добу зафіксовано 3 нових лабораторно підтверджених випадки зараження коронавірусом, а за даними МОЗ – 0. Тобто МОЗ не дорахувався трьох випадків інфікування COVID-19 в області.

В області за кількістю інфікованих лідирують Мелітополь і Запоріжжя – 20 і 13 осіб відповідно.

Кіровоградська область

Дані ОДА та МОЗ розходяться на 1 людину – 54 і 53 інфікованих станом на ранок вівторка, 7 квітня, відповідно. За даними голови області Андрія Балоня, в області від COVID-19 померла одна людина із загальної кількості заражених. Перше місце в області за кількістю заражених займає Кропивницький. Тут коронавірус підтверджено у 40 осіб. Також відомо про трьох медиків, інфікованих вірусом – дві жінки і чоловік. Вони на даний момент знаходяться на самоізоляції.

Чернівецька область

За даними Міністерства охорони здоров’я тут 247 заражених коронавірусом, за даними ОДА – 248. Тобто +1.

Серед нових інфікованих – двоє дітей 2 і 5 років, а також 6 медичних працівників. До апаратів штучної вентиляції легенів в області станом на вчорашній вечір було підключено 4 пацієнтів.

Померли від COVID-19 від початку пандемії 6 осіб. Шостим померлим від коронавірусу виявився 72-річний чоловік. Він тиждень лікувався вдома, перш ніж потрапив до медичного закладу. Хворий перебував у реанімаційному відділенні, з 5 квітня його було підключено до апарату штучної вентиляції легенів. 29 березня біля нього лабораторно підтвердили COVID-19. Чоловік хворів викликаною коронавірусом важкою пневмонією, а також мав цукровий діабет.

Донецька область

За даними Міністерства охорони здоров’я тут 10 випадків зараження, за даними обласного відомства – 9. Плюс один в скарбничку статистики МОЗ, куди примудрилися внести позитивний експрес-тест без підтвердження ПЛР-тестом.

Хмельницька область

Станом на 10:10 ранку вівторка, 7 квітня, в Хмельницькій області 14 лабораторно підтверджених випадки і 2 підозри на COVID-19. За даними Міністерства охорони здоров’я на 4 підтверджених випадки менше.

Тернопільська область

Дані МОЗ по Тернопільщині сходяться з даними обласної влади на 22:00 понеділка, 6 квітня. В цілому тут налічується 168 лабораторно підтверджених випадків захворювання COVID-19 плюс 8 на добу. З початку пандемії в області від коронавірусу померли три людини.

Крім того, варто відзначити, що серед нових інфікованих – два медика. Обидва нових хворих контактували з хворою коронавірусом пацієнткою з Бучацького району. Жінку перевели в інфекційне відділення Тернопільської лікарні швидкої допомоги. Одному з інфікованих медиків – 24 роки. Це лікар-інтерн з Тернопільської Університетської лікарні. Він зараз на амбулаторному лікуванні.

Івано-Франківська область

Тут, за даними мера Івано-Франківська Руслана Марцинківа, в області виникла серйозна нестача тестів для визначення COVID-19. За його словами, у майже 200 пацієнтів експрес-тести підтвердили позитивну реакцію на коронавірус, але вони до сих пір чекають підтвердження або спростування цих результатів за допомогою ПЛР-систем, яких немає.

Тим часом, за даними очильника управління охорони здоров’я міста Марії Бойко, станом на ранок вівторка, 7 квітня, в центральній міській клінічній лікарні в реанімації перебувають 7 пацієнтів, з них двоє на инвазивному диханні. У міській клінічній лікарні №1 також 7 пацієнтів в реанімації, двоє з них знаходяться у важкому стані.

Підсумок

Виходячи з цієї статистики, станом на ранок вівторка, 7 квітня, в Україні як мінімум на 66 інфікованих коронавірусом більше, ніж повідомили в Міністерстві охорони здоров’я. В цілому, за даними облдержадміністрації в Україні налічується 1528 інфікованих COVID-19.

Джерело: Апостроф

Схожі новини