Вы здесь

«Вибору фактично не залишилось» — блогер розгромив топ-кандидатів у президенти

Кандидати у президенти із четвірки лідерів не зможуть задовольнити основні вимоги українців, а решта самі не вірять у свою перемогу.

Такий аналіз у своєму Facebook виклавжурналіст і блогер Сергій Іванов.

Він спочатку планував голосувати за Андрія Садового. Коли той знявся з виборів, вирішив віддати голос Сергію Кривоносу, «чия репутація не викликає сумнівів».

«Коли знявся Кривонос, я о***в, адже вибору фактично не залишилось. Ні, серед кандидатів є люди, яким я симпатизую, але навіщо голосувати за них, якщо вони самі не вірять у своє президентство. Голосувати за першу четвірку я не буду, і це абсолютно раціональне, а не емоційне рішення», — написав Іванов.

«Порошенко — не мій кандидат, тому що попри всі його досягнення, які я визнаю, він не виконав головного — не забезпечив верховенство права, не відновив справедливість, не запобіг реваншу, не розірвав стосунки з Росією, навіть не намагався боротися з корупцією, провалив кадрову політику, роздав посади і потоки друзям з олігархами, забив на переселенців, прогнувся під Медведчука, прикрив сепаратистів у парламенті, дозволив розірвати суспільство, набрав купу зашкварених людей у команду, створив своє «Ольгіно». Його погана фізична форма — це також дуже важливо, хоча і не в наших традиціях звертати на це увагу.

Тимошенко — не мій кандидат, тому що мене не влаштували її відповіді на мої запитання. Мені не подобається її відверто ліва програма, мораторій на продаж землі. Вона так само, як і Порошенко, не планує розривати зв’язки з Росією («не можна розривати сім’ї» якщо дослівно). Попри те, що на відміну від абсолютної більшості політиків Юля має сталеві яйця, я не вірю, що вона відновить справедливість. Якщо чесно, з огляду на відсутність нових облич я б міг підтримати її, але «русский вопрос» унеможливив це.

Зеленський — не мій кандидат, тому що не боєць, і це дуже помітно. Його можна зрозуміти — він звик до обожнювання, до суцільного позитиву, а не до бруду політики, але це радше великий мінус, ніж маленький плюс. Ментально Вова — дуже радянська людина, з усіма її атрибутами та вподобаннями, і це дуже х***во, адже більшість негараздів України — якраз від совковості. До речі, в цьому базові електорати Порошенка, Тимошенко і Зеленського перетинаються — олів’є, звернення президента, «Іронія долі», мімоза, 8 березня, агресивне невігластво, «здравствуй, невеста». Також йому очевидно бракує фундаментальних знань і освіти. Плюс ватні радники, плюс «язык», плюс схильність до компромісів з немитими. Зеленський — ідеальний президент-шоумен для сталої, ситої демократії, але не для злиденної пострадянської країни у стані війни.

Гриценко — не мій кандидат, тому що за останні 15 років ми бачили, на що здатна помаранчева команда — ні на що. Ну і льовочкінський жмих серед партнерів — це зрозумілий сигнал», — пояснив блогер.

За таких умов українці повинні працювати, захищати свободу слова, толерантність, приватність, допомагати армії, платити податки, вимагати від держави нормального сервісу і постійно вчитися, резюмував він.


Рекомендуем: