Вы здесь

Великдень у 2019 році затягнеться: на українців чекають справжні канікули

У Кабміні затвердили великодні вихідні. Зокрема, повідомляється, що в 2019 році українцям радять зробити 5 вихідних. Відповідну постанову затвердили під час засідання кабінету міністрів у вівторок, 10 січня, передає Інтерфакс-Україна.

Кабінет Міністрів рекомендує всім роботодавцям надати працівникам п’ять вихідних і перенести робочі дні з вівторка 30 квітня на суботу 11 травня. Таким чином, на українців чекають справжні великодні канікули: відпочивати будемо з суботи 27 квітня по середу 1 травня включно.

Такий графік роботи пропонують застосувати для раціонального використання робочого часу, адже святкування Пасхи співпаде з святкуванням 1 травня.

Крім цього, уряд пропонує збільшити кількість вихідних на новорічні свята 2019: перенести робочий день з понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня, з вівторка, 31 грудня на суботу 28 грудня. Таким чином, на Новий рік Українцям пропонують відпочивати 4 дні: з неділі 29 грудня 2019 до середовища 1 січня 2020.

Нагадаємо, погода на найближчі вихідні пройде українців на скажених гойдалках: мерзенна жижа і крижані дощі.

Раніше ми писали про выходных-2019: числа, які будуть гуляти українці і чому в цьому році поповниться календар свят.

Найтриваліші вихідні в 2019 році практично закінчилися. Тепер слід чекати наступних свят та додаткових вихідних. А їх в цьому році буде більше, влада додасть в календар державних свят ще кілька нових. 

Відповідно до статті 73 Кзпп, в 2019 році українців чекають 11 додаткових святкових і неробочих днів. І це якщо в рамках декомунізації не скасують 8 березня.

1 січня   Новий рік; 7 січня — Різдво Христове; 8 березня   Міжнародний жіночий день; 28 квітня   Великдень; 1 травня — День праці; 9 травня — День перемоги; 16 червня   Трійця; 28 червня   День Конституції України; 24 серпня — День незалежності України; 14 жовтня — День захисника України; 25 грудня — католицьке Різдво.

Джерело: https://znaj.ua/

Рекомендуем: