Вы здесь

Вберегти покупців від ризику зараження: Мережа АТБ запускає пілотний проєкт із доставки товарів додому

Національна мережа дискаунтерів АТБ розробила рішення, яке дозволить покупцям без відвідування магазинів замовити набори товарів і продуктів повсякденного споживання з доставкою додому, зазначають Патріоти України.

Як повідомила пресслужба компанії «АТБ-Маркет», перші доставки відбудуться 22 березня, пілотна реалізація сервісу буде запущена для жителів міста Дніпро й області, а згодом при наявності достатнього попиту буде масштабувати на інші регіони України.

«З 20 березня 2020 року, кожен житель міста Дніпро й області зможе скористатися новою послугою — доставки продуктових наборів від компанії «АТБ-Маркет». Для замовлення будуть доступні три варіанти продуктових наборів різної вартості — 400 грн., 500 грн., 700 грн. набори складаються з продуктів першої необхідності, а ціна набору відповідає сумі вартостей товарів, які входять до нього. Компанія «АТБ» сформувала набори так, щоб закрити всі потреби людей, що перебувають у самоізоляції і домашньому карантині», — повідомила пресслужба компанії «АТБ -Маркет».

У базовий набір включені яйця, молоко, крупи, цукор, макарони, чай, фрукти й овочі, печиво, консерви, туалетний папір, мило, серветки.

До реалізації цього проєкту приєдналися маркет-плейс Rozetka — тут можна буде замовити набори товарів з АТБ, і служба експрес-доставки «Нова пошта». Для всіх учасників проєкту він носить соціальний характер, і всі компанії учасники реалізовують його з нульовою прибутковістю. Вартість послуг лише покриває витрати партнерів проєкту на його реалізацію.

«При наявності достатнього попиту на таку послугу й удосконалення процесів, пізніше до сервісу доставки будуть додані додаткові набори, види оплат та інші опції», — відзначили в компанії «АТБ-Маркет».

«Із введенням карантину держава наполегливо рекомендує українцям залишатися вдома. Людям важко: всі перебувають в умовах обмеженого пересування. Ми маємо розвинену інфраструктуру і потужну кур’єрську доставку, щоб допомогти придбати необхідні продукти», — прокоментував агентству Інтерфакс-Україна участь у проєкті АТБ з організації доставки продуктів і товарів першої необхідності на будинок СЕО «Нової Пошти» Олександр Бульба.


Рекомендуем: