Вы здесь

В Україну увірветься похолодання, сніг піде в листопаді: синоптики дали прогноз на осінь

Погода в Україні восени-2021 буде холодною. За прогнозами синоптиків, сніг піде вже в листопаді, а температура повітря опуститься до -2 градусів.

У вересні почнеться поступове похолодання, але без дощів. Згідно з прогнозом на сайті World-weather, до кінця місяця температура повітря опуститься з +26 до +18 градусів удень, вночі буде мінімум +12 градусів.

Погода в Україні у вересні.

Жовтень в Україні також передбачається сонячним і без опадів. Температура повітря вдень у середньому очікується +22…+25 градусів, уночі похолодає до +12 градусів.

Погода в Україні в жовтні.

У листопаді буде переважно хмарно, до кінця місяця прогнозується сніг, а температура повітря опуститься до +3 градусів удень. Вночі можливі заморозки до -2 градусів.

Погода в Україні в листопаді.

Згідно з прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, у вересні на українців чекає ще 10 теплих днів. Але вже потім підуть дощі й похолодання, передає «Сегодня«. За його словами, жовтень буде сухим, але з нічними морозами. Також можливі сильні дощі наприкінці місяця. У листопаді холод продовжиться, очікуються опади, зокрема ранній сніг.

У вересні буде щонайменше 10 теплих днів

За словами народного синоптика, водночас у вересні можливі кілька днів «бабиного літа». Теплі дні також очікують українців і в середині жовтня.

Горбань також додав, що зима 2021 року в Україні буде, ймовірно, холодною – в грудні можливі сильні морози і крижані дощі вже в першій декаді місяця. А в другій очікуються невеликі снігопади.

«До кінця місяця очікується справжня зима: з морозами і снігопадами. Січень розпочнеться потеплінням, а мороз і сніг прийдуть на Старий новий рік і триватимуть до Водохреща, 19 січня, потім потеплішає. Лютий також виявиться лютим, особливо сильні морози – в другій половині місяця. Снігу також буде багато, ближче до кінця зими можливі снігові бурани», – розповів синоптик.

Відзначимо, до кінця серпня погода в Україні буде дощовою, можливі грози й шквали. Температура повітря піде на спад і наприкінці місяця досягне позначки +20 градусів.

За словами Горбаня, знижуватися температура почне з 11-12 серпня, вона встановиться на позначці 29-31 градус. До 25 серпня температура повітря максимум складе + 24…+26 градусів.

Протягом місяця народний синоптик спрогнозував сім дощових днів, але опади будуть незначними.

Джерело


Рекомендуем: