Вы здесь

В УКРАЇНІ НЕ БУДУТЬ ЗАКРИВАТИ ЦЕРКВИ НА ЧАС КАРАНТИНУ

Водночас уряд заборонив масові та релігійні заходи.

В Україні на період посилення карантинних заходів через коронавірус не закриватимуть церкви.

Про це йдеться у роз’ясненні уряду, передає УНІАН.

«Уряд не закриває церкви, проте масові та релігійні заходи заборонені. Ми закликаємо всіх українців залишатися вдома на період карантину», — сказано у роз’ясненні.

Своєю чергою у ПЦУ розповіли, що 4 квітня відбулася телеконференція між Всеукраїнською Радою Церков та керівником Національної поліції України генералом поліції Ігорем Клименком. Під час наради пан Клименко повідомив, що проведення богослужінь у храмах з дотриманням санітарних карантинних норм та участю не більше 10 осіб — не забороняється. Разом з тим постанова КМУ накладає заборону на пересування, що на практиці обмежуватиме можливість мирян приходити до храмів.

За підсумками наради було запропоновано, щоби у найближчий час були надані загальні роз‘яснення та вказівки на місця щодо порядку виконання карантинних обмежень, адже зараз видно, що є істотна різниця у їхньому трактуванні.

Таким чином станом на 4 квітня підстав для загальної заборони проведення богослужінь за участю не більше як 10 осіб — немає.

Постанова уряду передбачає заборону «масових релігійних заходів», однак необхідне роз‘яснення, від якої кількості учасників захід вважається «масовим».

3 квітня 2020 р. Урядом України було опубліковано зміни до карантинних обмежень. Зміни набувають чинності з 6 квітня…

Gepostet von Православна Церква України am Samstag, 4. April 2020

Джерело


Рекомендуем: