Українці масово підтримали петицію Кондратюка. Всі деталі

Президент України Володимир Зеленський змушений буде відреагувати на заяву, створену Ігорем Кондратюком, про заборону виступів російських виконавців на території України. Звернення на сайті зібрало 25 тисяч необхідних підписів за 20 днів.

Шоумен уже відреагував на успіх петиції, звернувшись до своїх підписників в Facebook. Артист подякував тим, хто його підтримав, та сказав, що тепер чекатиме на подальші кроки голови держави.

“Побачимо – що легше: критикувати за “бізнес на крові” попередника, чи забороняти цей та інші злочинні бізнеси з агресором тим, кого ти привів у владу”, – написав Ігор.

Відповідно до закону, щоб отримати відповідь, петиція має зібрати необхідну кількість голосів за 90 днів. Розгляд звернення повинен відбутися на протязі 10 календарних днівз моменту, коли набереться 25 тисяч підписів.

Нагадаємо, що Кондратюк вимагає припинення виступів будь-яких російських артистів, які не визнали війну та анексію Криму. На його думку, дико і безчесно дозволяти громадянам країни, влада якої вбила 14 тисяч наших співвітчизників, вільно пересуватися та заробляти в Україні.

Ігор Кондратюк

Коротко про зірку:

  • Ігор Васильович Кондратюк – український телевізійний ведучий, продюсер, шоумен;
  • Народився 14 березня 1962 року у селі Пригір’я Високопільського району Херсонської області;
  • Одружений із Олександрою Городецькою, виховує трьох дітей: синів Сергія та Данила, доньку Поліну.

Джерело

Схожі новини