Вы здесь

Український «Штірліц» розкрив план вторгнення Росії на Донбас (відео)

У 2014 році російські війська вторглися на Донбас, щоб протистояти ЗСУ та окупувати українські міста. Про це в інтерв’ю ТСН розповів колишній «народний мер» окупованої Горлівки Едуард Матюха, який виявився розвідником ГУР Міноборони України, передають Патріоти України.

Він проінформував про перші контакти з кадровими офіцерами російської армії. «13 травня 2014 року мені були представлені російські офіцери і чеченські «бригадири»… Особи, які були пов’язані безпосередньо з ними, мені їх представили виключно як кадрових представників російських офіцерів… Насамперед, це оборона міста від Збройних Сил України, створення блокпостів. Інтереси органів влади і так далі», – повідомив Матюха, розповідаючи про завдання росіян у Горлівці.

Розвідник повідомив, що у нього був прямий контакт з працівником ГРУ Росії Олегом Губановим. «Я наприкінці квітня знав, що це реальна війна, тим паче в мене була пряма конкретна розмова з одним із засновниками цього протистояння в місті Горлівка, з Губановим. Він виконував функції мера Горлівки… Я не можу точно назвати його військове звання або посаду. Про те, що він був представником ГРУ, – були розмови в місті, і з ним були відверті розмови, – це він заявив мені особисто», – додав Матюха.

КопироватьAMP код

Рекомендуем: