Вы здесь

Українських заробітчан кличуть на збір ягід у Польщу: скільки платять і які умови пропонують

У Польщі на третину злетіла кількість вакансій для українських заробітчан. Серед сезонних пропозицій найбільш поширене – збір ягід. Зарплата для збирачів становить від 20 до 39 тис. грн, при цьому працювати доведеться по 12-18 годин на день лише з одним вихідним на тиждень.

Це випливає з опублікованих пропозицій на українських кадрових порталах. Так, збирач на поле малини і полуниці може отримувати від 20 до 30 тис. грн. Платять за кожен кілограм ягід. Працювати пропонують по 12 годин на добу і шість днів на тиждень.

«Робота в полі, тунелях. Збір малини, полуниці, вишні. Графік роботи: 12 годин 6 днів на тиждень. Працевлаштування за візою, повною біометрикою до 55 років», – ідеться в оголошенні.

В іншій вакансії для збирачів ягід вказана така ж зарплата, але при цьому в умовах зазначено, що працювати доведеться по 8-18 годин на день. Наприклад, якщо почати із 7 ранку, то за 18-годинного робочого графіка збирати ягоди доведеться до першої години ночі.

«Житло безкоштовне з усіма зручностями. В кімнаті від трьох до шести осіб. Поруч супермаркет, робимо запрошення на роботу. Найкращі працівники отримають пропозицію від господаря про продовження роботи в господарстві», – йдеться в оголошенні.

Є також і вакансії (для збирачів полуниці) із зарплатою від 28 до 35 тис. грн на місяць. Щоправда, при цьому платять за кожен кілограм зібраних ягід. Жити також доведеться в кімнатах з іншими заробітчанами (по чотири людини). Графік роботи: 6-7 робочих днів на тиждень по 12 годин на день.

Джерело


Рекомендуем: