Вы здесь

Українські воїни жорстко висловилися про Зеленського: добре імітував

Патріотизм артиста, а тепер ще й кандидата у президенти України Володимира Зеленського – маска. Про це заявили українські військові, що знаходяться на передовій.

Відео розмістив на Youtube користувач Вася Барабан. У ролику зафікосовано фрагмент думок українських героїв стосовно відомого коміка.

Військові говорили про те, що патріот своєї країни ніколи не дозволив би собі зі сцени і перед телекамерами порівнювати її, як це робив Зеленський, з «актрисою з німецьких фільмів для дорослих». І така людина, як скандальний зі своїм бізнесом в РФ комік, не має морального права, на думку бійців, говорити про те, що він готовий старатися для блага України і українців. 

Всі його попередні дії дають підставу вважати, що комік просто добре імітував патріота. 

Насправді Володимир Зеленський не раз зі сцени дозволяв собі вкрай нетактовні жарти про Україну і українців, а в шоу «95 Кварталу» часом чітко проглядалися політичні орієнтири покровителів цього проекту: коли висміювалися українські політики, то деякі з них (у тому числі — нинішній глава держави) – особливо дошкульно і з нехтуванням елементарними етичними нормами.  А прості українці в номерах «Кварталу» часом були недалекі і малокультурні люди, що п’ють, з більш ніж сумнівними моральними якостями.

Джерело: «Знай.uа»

Рекомендуем: