Вы здесь

Україна отримала багатомільйонний транш від ЄС: що це означає для простих людей

У вівторок, 11 грудня Україна отримала перший транш макрофінансової допомоги від Євросоюзу в розмірі €500 млн.

Цю інформацію повідомив єврокомісар Валдіс Домбровскіс у своєму Twitter.

«Сьогодні ЄС надає Україні €500 млн макрофінансової допомоги. ЄС продовжує брати активну участь у справах України».Валдіс Домбровскіс

Нагадаємо, що правління МВФ 18 грудня проведе засідання, на якому буде обговорення співпраці з Україною. Чиновники хочуть обговорити нову програму співпраці з Україною stand-by і скасування програми розширеного фінансування, яку прийняли у 2015 році.

5 грудня Кабінет міністрів України схвалив проект меморандуму про співпрацю між Україною і Міжнародним валютним фондом. Тепер 14-місячна програма stand-by повинна бути прийнята Радою Міжнародного Валютного Фонду.

Також портал раніше писав, що Гройсман знову втягує Україну в кредитну кабалу МВФ, не розплатимося і на тому світі.Міжнародний валютний фонд анонсував можливе схвалення нової програми співробітництва з Україною після детального вивчення бюджету держави на 2019 рік.

Про це заявила глава МВФ Крістін Лагард після переговорів з президентом України Петром Порошенко, передають ЗМІ. У повідомленні йдеться, що МВФ розгляне питання про схвалення нової програми співпраці з Україною на засіданні Ради директорів вже найближчим часом, а конкретніше — після 10 грудня.

Джерело: «Знай.uа«


Рекомендуем: