Вы здесь

Україна не піде в наступ на Донбасі – Зеленський

Росія та її гібридні сили провокують українських військових на Донбасі, але Україна не піддається на цей тиск. Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю виданню Le Figaro перед початком свого робочого візиту до Франції.

«Вони стріляють і чекають, що ми будемо відповідати так само. Мало того, вони «чекають», що ми підемо на сході України в наступ. Але ми не дамо їм «такого щастя». Ми бачимо їхню риторику, риторику оточення Президента Російської Федерації. Я вважаю це дуже небезпечним для нас, для Європи і, врешті-решт, для його країни. Це небезпечна риторика, коли ти говориш, що ми в будь-якому разі готові захищати «наших» російських громадян», – ідеться в тексті, оприлюдненому офіційним сайтом глави української держави.

16 квітня Зеленський прибуває з робочим візитом до Франції, де матиме переговори з президентом цієї країни Емманюелем Макроном.

За словами президента України, деякі деталі щодо нинішньої ситуації на Донбасі стануть темою обговорення в Парижі віч-на-віч, а потім ще буде відеозустріч із канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

«Поки у нас такий «нормандський формат». Але це важлива підготовча зустріч до зустрічі у «нормандському форматі», – зазначив президент.

Джерело


Рекомендуем: