Вы здесь

Україна може відмовитися від гривні, Зеленському запропонували заміну: деталі скандальної ініціативи

Президенту України Володимиру Зеленському подали нову петицію, яка пов’язана із затвердженням нової національної валюти України

На сайті президента України з’явилася петиція із закликом провести грошову реформу і замінити національну валюту України гривню на долар США. Петиція була зареєстрована на офіційному інтернет-представництві голови держави 7 серпня.

Автором петиції виступив Андрощук Сергій Вікторович. Свою ідею він пояснив необхідністю замінити нестабільну гривню більш стабільною валютою.

“У зв’язку з нестабільністю національної валюти України просимо провести грошову реформу, замінивши національну валюту України гривню на більш стабільну – долар США з перерахунком цін, тарифів, окладів заробітної плати, стипендій, пенсій, коштів на рахунках підприємств, установ і організацій та вкладів громадян” , – йдеться в тексті петиції.

З моменту реєстрації звернення набрало поки тільки 36 голосів. Щоб набрати необхідну кількість підписів (25 000) для розгляду президентом, відводиться 90 днів.

Нагадаємо, що 5 серпня львів’янин Василь Лозовий зареєстрував електронну петицію до Львівської міськради з вимогою навести порядок з вуличною торгівлею. Чоловік пропонує шляхи вирішення проблеми. По-перше, автор петиції вимагає заборонити продаж молочної і м’ясної продукції, яка може бути небезпечною для покупців.

По-друге, створити спеціальні пункти прийому овочів, фруктів, яєць, меду і горіхів, які б оцінювала комісія і оплачувала людям, які їх принесли. На думку львів’янина, це дозволить ефективно продавати товар і підняти рівень життя пенсіонерів, які займаються сільським господарством.

Крім цього, за словами творця петиції, вирішиться питання антисанітарії і вони на вулицях Львова, які виникають в місцях стихійної торгівлі.

Василь Лозовий також переконаний, що власники популярних мереж супермаркетів у Львові повинні закуповувати продукти українського виробництва, і тут в разі може стати товар «від бабусь». Пропонується збирати товари у вантажівку в місцях скупчення вуличних ринків і на місцях розраховуватися за продукти.

Відзначимо також, що петиція Томенко про скасування держфінансування партій набрала вже майже 5 тисяч голосів.

Джерело: https://politeka.net/


Рекомендуем: