Учасниця голої фотосесії в Дубаї заявила про зґвалтування після скандалу. Відео

Модель із Дніпра Наталія Чуприна, яку раніше було затримано за голу фотосесію в Дубаї, заявила, що її побили і зґвалтували після повернення додому. Дівчина нібито стала жертвою нападу під час зустрічі з чоловіком, який запросив її погуляти.

Про це вона розповіла в інтерв’ю ДніпроTV. За словами моделі, нападник покликав її разом відпочити, вони обговорювали ситуацію, що сталася в ОАЕ.

“Розмова пішла не в дуже хорошому форматі, почалися обурення в мій бік, що я не тим займаюся, це неправильно. На тлі цього всього я вирішила, що мені потрібно їхати додому”, – сказала Наталія.

Наталія Чуприна.

Незважаючи на її бажання закінчити зустріч, зловмисник не хотів відпускати дівчину, а потім застосував до потерпілої силу і забрав у неї мобільний телефон.

“Це був приватний будинок, не було людей поруч нікого. Він був із другом, але той пішов. І, виходить, трапилася така ситуація. Людина поставилася до мене так, ніби я нічого не варта і зі мною можна так поводитися”, – заявила модель.

Дівчина уточнила, що раніше вона знала нападника через їхніх спільних знайомих і спілкувалася з ним. Із будинку їй вдалося вибратися тільки вночі, Наталії допомогла людина, яка почула її крики.

Нагадаємо, раніше Чуприна зізналася, що крім Віталія Гречина другим організатором скандальної зйомки був російський підприємець Олексій Концов. Так, чоловіки оплатили моделям поїздку – переліт, проживання та харчування.

А 23-річна українка Ірина Сотуленко заявляла, що моделей змусили позувати голими на балконі висотки. В іншому випадку їм погрожували не заплатити за роботу.

Гола зйомка українок в ОАЕ
Гола фотосесія моделей в Дубаї і один з організаторів Віталій Гречин

Джерело

Схожі новини