Вы здесь

У Зеленського вважають Портнова ідеальним кандидатом на посаду Генпрокурора

Ідеальним кандидатом на посаду нового глави Генеральної прокуратури є колишній голова адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов, який підготував скандальновідомі диктаторські закони 16 січня.

Про це заявив представник партії «Слуга народу» Олександр Дубинський, повідомляє onpress.info.

«Ідеальний прем’єр для Зеленського — Андрій Богдан. Він пройшов систему Кабміну. Знає, що таке лаковий паркет і пилові килими. Як працюють держструктури. Богдан, звичайно, може бути генеральним прокурором. Він буде як риба у воді. Але було б ідеально, якби Богдан був прем’єром, а Портнов – генпрокурором», — заявив він.

На питання про те, що проти кандидатури Портнова можуть виступити багато його однопартійці, Дубинський заявив, що вони «малоумные люди», однак він є відмінним професіоналом.

Крім того, Дубинський заявив, що якщо ГПУ очолить нинішній глава ОПУ Андрій Богдан, то він буде потенційно небезпечний для ЗМІ, які «фінансує Сорос».

«Він становить загрозу для частини «незалежної» преси, створеної і фінансованої Соросом і його партнерами, наприклад, «Новий Час», «Українська Правда», «Наші Гроші». Ось вони і формують йому імідж поганого політика», — заявив він.


Рекомендуем: