Вы здесь

У Вінниці від кору помер 18-річний студент медичного університету. ВІДЕО, ФОТО

Квіти, сльози, розпач і прощання. Так у Вінниці 11 лютого з 11-ї ранку в спорткомплексі медуніверу розпочалось прощання із 18-річним студентом 2-го курсу Сергієм Бутенком, який 9-го числа в лікарні помер від кору, повідомляє 33 канал.

Його родина з Івано-Франківська з Тисменецького району в розпачі. Брат близнюк Андрій та сестра із батьками заборонили пресі знімати труну Сергія. Сотні друзів, колег по навчанню та виколадчів із квітами плачуть. І більша половина із них у захисних масках через епідемію кору. Бо більше 60 студентів вузу нині хворіють на кір. Тому йде додаткове і негайне вакцинування студентів після цієї трагічної смерті за рахунок приватного спонсора. Але 18-річного Сергія, що мріяв стати лікарем та рятувати життя, вже не повернеш.

«Він потрапив до лікарні ще 4 січня. Йому діагностували мононуклеоз – важку інфекційну хворобу. Щеплення він мав. Бо в його документах є відмітки про два щеплення проти кору. Але ця хвороба знизила його імунітет і потім ще наклався кір ймовірно від когось із рідних чи друзів по навчанню, – розповів під час прощання ректор Василь Мороз про трагічну смерть 2-чі привитого від кору студента вузу Сергія. – Ми як могли допомагали із лікуванням коштами, бо Сергій останні пару тижнів лежав у лікарні з кором. Ця хвороба дава важкі ускладнення на легені, хлопець не міг сам дихати і перебував у реанімації. Я просив сьогодні батьків як це можливо триматись у цій трагічній ситуації та берегти решту своїх дітей. А по університету у нас вже 92% щеплених студентів та викладачів і процес триває. Бо ця жахлива смерть показала, які ми вразливі проти хвороб без належного вакцинування. Вічна пам‘ять Сергійку! Він тільки злетів, тільки почав вчитись і мріяти».


Рекомендуем: