Вы здесь

У Тягнибока чергова істерика: “Через Зеленського ми втратимо все”

Дуже схоже, що у Олега Тягнибока чергова істерика щодо команди українського президента. Він впевнений, що через Зеленського ми втратимо все. Під словом “все” у лідера ВО “Свобода” нині прослідковується лейтмотив земельної реформи, до критики якої останнім часом він дуже активно долучився. Пан Олег щоразу відкриває якісь нові факти та пастки, які готує президент для українців. Після того, як навіть мітинги проти продажу землі з його участю провалилися, на публіку він викинув, мабуть, останній козир проти Зеленського.

Тягнибок впевнений, що після прийняття закону про продаж земель сільськогосподарського призначення, українці залишаться з носом.

“Законопроект про ринок землі від Зеленського має стільки спільного з “ринком”, скільки слон із павукоподібними. Після його ухвалення українці навіть не матимуть що продати: землю, яку вони віддали в оренду по договорах, паях, тощо через свої ручні суди відберуть ті ж самі олігархи-латифундисти”, — заявив Тягнибок.

Таку ситуацію він пророкує через те, що у законі від Зеленського є один нюанс.

“Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами “а” та “б” цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення)”, — повідомив Тягнибок.

Він впевнений, що це робиться навмисно.

“Простими словами: вилучаючи цю норму, “слуги” намагаються приховати грандіозну легалізацію всіх попередніх незаконних (сірих і чорних) схем набуття земельних ділянок у приватну власність. А це мільйони гектарів українського чорнозему”, — вважає політик.

Тому у Олега Тягнибока чергова істерика через закон Зеленського щодо відкриття ринку землі. Свободівець переконаний, що ми втратимо все через той “турборежим”, який увімкнув президент у цьому питанні.  Адже, він хоче легалізувати те, що до цього було продано незаконно. І задарма віддати латифундистам те, що ще залишилося в українців — нашу землю.

Джерело: https://golapravda.blog/

КопироватьAMP код

Рекомендуем: