Вы здесь

У Туреччині помер турист із України: знайомі кажуть – від коронавірусу

Чоловік поїхав на відпочинок разом із дружиною та донькою.

У Туреччині помер мешканець селища Виноградів Закарпатської області. Чоловік поїхав на відпочинок разом із дружиною та донькою.

Про це у соцмережі Facebook повідомила подруга родини Ірина Гуцол.

За словами жінки, причиною смерті чоловіка стала коронавірусна інфекція.

«У моєї коліжанки помер чоловік від коронавірусу в Туреччині. Ця страшна пандемія косить і забирає кращих із кращих», – написала Ірина Гуцол.

За її словами, наразі дружина померлого та донька перебувають у Туреччині, їм потрібні кошти на транспортування тіла чоловіка до України.

Про смерть чоловіка на своїй сторінці в Facebook написала і дружина загиблого Вікторія Лях: «У мене зараз бракує слів, щоб щось написати, бо ти був частиною нашого серця і душі! Ти був нашим замком з його високими стінами, нашим спокоєм, нашою втіхою, Ти був, серденько, для нас цілим всесвітом! Ні, ти не вмер! Ти будетеш жити вічно в наших серцях і думках».

Своєю чергою, відповідаючи на коментарі користувачів, Ірина Гуцол додала – страховка у чоловіка була, утім її термін закінчився напередодні трагедії. 

Крім того, вона опублікувала відповідь страхової компанії, де зазначається, що турист взагалі не мав розширеної програми страхування на випадок COVID-19, відтак вартість репатріації вони не зможуть покрити.

Джерело


Рекомендуем: