У США відбувся найбільший у світі з’їзд русалок. ФОТО

У водному центрі в американському штаті Вірджинія відбувся фестиваль русалок MerMagic Con, на якому зібралися сотні людей у яскравих костюмах.

Учасники фестивалю позували фотографам та плавали під водою, повідомляє AFP.

“Раніше люди вірили в русалок, а тепер наука доказала, що їх не існує, але, чесно кажучи, купа людей з мрією та волею зробили русалок справжніми”, – розповідає учасниця з’їзду Ханна Сейвард.

“Русалки” одягають яскраві бальні сукні, плавники та хвости. Готуються до цього дійства цілий рік. 

A mingle of merfolk.

Tresses swirl and fins shimmer as thousands of people don tails to dive into a weekend of all things mermaid and merman at the MerMagic convention in Virginiahttps://t.co/K3jCHwJ9tn pic.twitter.com/Q3j15e3MFN— AFP News Agency (@AFP) August 9, 2021

У фестивалі беруть участь, як ентузіасти, так і спортсмени, які займаються підводним плаванням. У рамках фестивалю відбувається конкурс краси “Міс Русалка США” та Меролімпійські ігри

Учасники змагань мусять плавати під водою у хвості русалки. В іграх можуть брати участь навіть діти від 5 років. 

Стати русалкою може будь-хто, але деяких може злякати висока ціна на вбрання та аксесуари. Перш за все, на русальний хвіст.

  Фото: rosierositaa
 Фото: dons_academy_of_diving
 Фото: mermaid.charlotte
 Фото: thepositivemermaid
 Фото: mistthemermaid
 Фото: melaniethechicagomermaid

Хвости – найдорожча частина образу, вони виготовляються із силікону або поролону та тканини. Коштують – 2-3 тис. доларів.

“Практично в кожному суспільстві існує історія про русалок, яка зафіксована в легендах, а це означає, що насправді немає неправильного способу бути русалкою”, – говорить співорганізаторка з’їзду Моргана Альба.

Джерело

Схожі новини