Вы здесь

У Порошенка заявили, що готують масові протести по всій Україні

Навіть не дочекавшись результатів зустрічі у Нормандському форматі, у Порошенка заявили, що нашу державу чекає повне фіаско. Тому в партії “Євросолідарність” вже готують масові протести по всій Україні. Схоже, що соратники Порошенка, як то кажуть, на низькому старті, і в будь-якому випадку по плану — лише протести та революція.

Мабуть, у своїй державі спокою українці так і не дочекаються. Бо Петро Олексійович ніяк не може змиритися з тим, що він вже не президент. Тому і далі буде майданити та збурювати людей. Про це повідомляє Прямий.

В ефірі ток-шоу “Прямий ефір” соратниця Петра Порошенка, депутат від Євросолідарності, Ірина Фріз, чітко заявила про те, як у їхній партії сприймуть ще нікому невідомі результати Нормандського формату. Схоже, що партія Петра Олексійовича запрограмована лише на одну дію.  

“Я думаю, що Нормандський формат завершиться фіаско для України. Ми повинні бути пильними, ми повинні консолідувати наші зусилля для того, щоб протидіяти цьому на всіх рівнях, в тому числі і на акціях протесту, які вже проголошені по всій Україні”, — повідомила Фріз.

Крім того, народна обраниця піддала сумніву, що президент у нас справді народний. Так, обраний народом, а от до його думки — не прислухається. 

“І я впевнена, що насправді, якщо він не здатний чути думку суспільства, думки активних громадян, то його потрібно змусити звертати увагу на те, що народ не прагне до того, що намагається нам нав’язати пан Зеленський одноосібно”, — резюмувала пані Ірина. 

Отож, у Порошенка знову заявили, що готують масові протести по всій Україні. Схоже, що партія екс-президента апріорі налаштована на бунт проти нової влади, проти будь-яких результатів зустрічі у Нормадському форматі, а значить — проти українців. Адже, до цієї події, яка запланована на 9 грудня, в Україні лише готуються.

Хоча у Петра Олексійовича теж готуються, тільки — йти на барикади. Зараз ще ніхто не знає, про що вдасться цього дня домовитися двом президентам: України та Росії. А, може, вже 10 грудня в Україні буде мир? То екс-президент разом зі своїми поплічниками тоді буде палити шини проти миру?


Рекомендуем: